Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Syryjski chłopiec w ciągu 20 dni nauczył się mówić po norwesku - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Syryjski chłopiec w ciągu 20 dni nauczył się mówić po norwesku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marmich
(Marmich)
Wiking
"-Jestem Yaman, mam 14 lat, pochodzę z Aleppo w Syrii. Myślę, że norweski to prosty język, chociaż jest kilka nowych liter, np.: Ø- opowiadał przed kamerami nastolatek. "
20 dni na naukę 20 słów? Brawo ! Więcej Syryjczyków ! Tylko ciekawe czy za kilka lat podejmie pracę czy raptem zaniemówi i pójdzie na zasiłek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marmich
(Marmich)
Wiking
Ciekawe po której stronie byli jego rodzice?
wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wojna-w-...28144,wiadomosc.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
toms14
(toms14)
Wiking
To niech mu Norwedzy lache zrobia za to ze sie tu przypaletal i nauczyl jezyka..idioci!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
toms14
(toms14)
Wiking
Poza tym niech Norwegowie sie ucza lepiej Arabskiego..bo za pare lat bedzie im bardzo potrzebny w Norwegii..gdy bedziue Emigrantow wiecej niz ich samych..sadze ze 10 lat i tak sie stanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(DawidOzimek)
Nowicjusz
a tam nie panikujcie
ja widzialem ostatnieo jednego araba ktory pracowal
no i wczoraj murzyna wiec na cos sie przydaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(DawidOzimek)
Nowicjusz
to co on sie nauczyl w 20 dni Polskie dzieci naucza sie w 2 albo w 1 dzien hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
hehehehe ale fajnie mi nauke zajela 6 miesiecy do komunikowania sie w tym jezyku bardzo prosty jezyk latwy do nauczenia. Ale chlopak jak na 20 dni mowi naprawde niezle podziwiam !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(DawidOzimek)
Nowicjusz
hehehe , faktycznie 20 dni zeby sie nauczyc powiedziec jak ma sie na imie ile ma lat i skad sie przyjechalo
jesli dla ciebie to jest duzo to az sie boje zapytac co sie nauczyles w te 6 mscy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
nauczyles sie w 6 miesiecy jezyka komunikatywnie,powiadasz?podejrzewam ,ze nie odrozniasz MANGE od MYE..i w kazdym zdaniu zlozonym bylo by tak z powodu bledow...BIP ..BIP...BIP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok