Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Nie wyganiam tylko zachęcam do powrotu toksyczne osoby, jeżeli poczułeś się urażony znaczy, że coś w tym było i może sam masz się za toksyczną osobę (czego nie insynuuję). Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
veni vidi vici • 21 godzin temu
Norweska konsul w Polsce ma rowniez tydzien na opuszczenie Polski w ciągu tygodnia! Brawo! Tak trzeba dzialac! Wszystko dziala w dwie strony... "kij zawsze ma dwa końce" … tylko to nic nie da musiały by do tego dołączyć inne kraje …..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Boj, nie dowartowywuj sie, mnie tu masz od lat nastu, 100 razy banowany za lewicowe odchylenie.
Hilsen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarek N
(jkarcz2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Fem.:www.aftenposten.no/norge/i/7l8vp9/Han-ha...yldes-misforstaelser
Maciej Czarnecki – dziennikarz działu zagranicznego „Gazety Wyborczej” wyjaśnia „zawiłości” wydalenia konsula z Norwegii. W Polsce nie ma opieki państwowej nad maltretowanymi dziećmi to i Polacy w Norwegii nie rozumieją co to barnevern.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Tomasz dzięki za link...co do tematu...hmmm ...brak mi słów ....ciśnie mi się jedynie cytat "..to zaskakujące jak głupi potrafią być dobrze wykształceni ludzie..." nie wiem tylko czy to głupota , naiwność, arogancja czy po prostu zaplanowany ruch oczerniający Polskę i Polaków ....znając "Gazetę Wyborczą" stwierdzam że pewnie wszystko na raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Byc moze, w twoich oczach.....tylko kogo to obchodzi? Tak jak wczesniej. dobrze ze tego niby konsula wywalili! Pomagac rodzicom , nie jest moj drogi tym samym co dbac o interes dziecka. Tutaj konsul nie wykazal sie zbytnim rozeznaniem sytuacji. Zadny sensacji, wlasnej slawy, " pomaga" wszystkim. Bez wzgledu na to czy dziecko ma dobrze czy nie. Male to jak twoja polskosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok