Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
frustrat siedzący na zasiłku ma wiele kąt,.
Do kąta można pójść za takie wpisy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
high_octane napisał:
Nie chce utrzymywac czijis zon i dzieci.
A ile masz dzieci że liczysz tylko na nie w czasie kiedy sam skończysz zarabiać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
w sumie to na portalach takich jak wp czy Onet jest jeszcze większa manipulacja. To już nie pierwszy raz ten ktoś dał mi hurtowo - w tym przypadku około 40 minusów, mnie to nie boli, ale ten ktoś za mną nie przepada. Czasami widzę jak pojawiają się tu pewne osoby, dodają komentarz i przy okazji minusika, bo trochę nie lubią... każdy ma do tego prawo, ale 40 to już jakaś obsesja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
w sumie to na portalach takich jak wp czy Onet jest jeszcze większa manipulacja. To już nie pierwszy raz ten ktoś dał mi hurtowo - w tym przypadku około 40 minusów, mnie to nie boli,
Skąd bierzesz czas na czytanie i komentowanie, w dodatku kontrolowanie jakiś plusów i minusów odnośnie swoich komentarzy w w/w portalach?? Jesteś na zasiłku+brak pomysłu na życie w Pl i Nor?
Co jest człowieku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ale słabiutką pamięć masz. Jeszcze nie dawno wspominałem o tym ze mam firmę i ty się tam w komentarzach udzielałaś, jak zwykle krytykowałaś zamiast napisać coś odnoście artykułu. Pomysłów na życie to ja mam aż za dużo. Napisanie komentarza zajmuje minutę a zarejestrowanie czegoś takiego jak te plusy czy minusy ułamek sekundy. Po prostu mózgi niektórych ludzi działają szybciej, szczególnie jeśli ktoś to ćwiczy. Zresztą kobiety maja dużo bardziej podzielną uwagę, wiec nie powinno cię to dziwić. Dla mnie jest to pewnego rodzaju rozrywka, ale tez z naszych komentarzy można się więcej dowiedzieć o życiu Polaków w Norwegi jak z artykułów, wiec te komentarze są często pożyteczne. Pewnie jak większość kobiet oglądasz seriale, ja nie oglądam a w czasie jednego odcinka można napisać komentarzy na cały miesiąc. Jak chcesz się tu z kimś „szarpać” to znajdź dobie tu jakaś koleżankę bo faceci nie są dobrzy w te klocki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Gdybys potrafił rozgryźć człowieka przez internet to radził bym ci założyć praktykę psychologiczną, zarobisz miliony. Mam w otoczeniu bardzo dobra opinie, lepsza niż sam o sobie mam, co pomaga mi w życiu, wrogów raczej nie mam, ale jeśli ktoś mnie atakuje to odpowiadam atakiem. Idealny nie jestem, nikt nie jest. W internecie często widać nie nasze ego a alter ego, choć ja nie wstydzę się swoich poglądów tu i w realu, mimo wszystko pewnym ludziom pewnych rzeczy bym nie powiedział prosto w oczy by nie sprawić im przykrości, czy tak postępuje buc? Może i tak... Jako buc mogę ci tylko życzyć wesołych świat!
PS u nas buc znaczy to samo co burak, w Krakowie buc to najgorsza obraza, wiec uważał bym na to słowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Gdzie sie Podział Medator MN ktory banuje??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
I znowu ten „któś” mi tych minusów napstrykał a jeszcze rano plusy zaczęły się pojawiać. Widzę ze podpadłem niewłaściwej osobie Przecież od tych plusów zależy moje samopoczucie Jak ja teraz moje bucowate święta spędzę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Dodam ze oczywiście żartuje, zeby nikt tego na poważnie nie potraktował
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok