Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozliczenie w Norwegii: tabele z datami, najważniejsze wytyczne i rady ekspertów w jednym - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kosmos1
(kosmos1)
Wiking
Czyli jak dostałem rozliczenie w starej wersji to dostanę kasę w jednym z 3 terminów? W t f
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Czy mozna zlozyc jeszcze raz rozliczenie w nowej formie aby szybciej otrzymac zwrot poatku skoro sie juz zlozylo w starej formie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli ma Pan możliwość rozliczenia na nowym skattemeldingu, to duża szansa, że urząd rozpatrzy to najnowsze rozliczenie tj. to na nowym skattemeldingu. Jeżeli ktoś miał tylko stary skattemelding, to nowe zasady mówiące o zwrocie nawet w 2 tygodnie go nie obowiązują. Proszę się jednak nie martwić, bo już w przyszłym roku zdecydowana większość podatników będzie miała nowe skattemeldingi.
Zgłoś wpis
9 Postów
snekkerek snekkerek
(snekkerek)
Wiking
Czym różni się stary Skattemelding od nowego ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Nowy skattemelding widnieje na stronie Skatteetaten i nie zawiera numeracji przy informacjach - jedynie rozdzielone kafelki z informacjami. Natomiast stary skattemelding widnieje na stronie Altinn.no i rozliczyć go można jedynie przez formularz RF-1030.
Zgłoś wpis
1 Post

(Elnartos)
Wiking
Czyli jeśli korzystałem z 25% podatku liniowego to zwrot podatku mnie nie dotyczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Osoby, które przez cały rok miały 25% kildeskatt nie mogą złożyć rozliczenia podatkowego, więc nie mogą też ubiegać się o zwrot.
Zgłoś wpis
1 Post
Robert Saganowski
(rsaganowski)
Wiking
Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość zmiany podatku liniowego 25% (kildeskatt) na ten, w którym mam możliwość odliczenia sobie jeszcze 10%, jako, że pracowałem w Norwegii w 2019 drugi rok sezonowo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...bob ,powyzej napisano ,ze nie
...jezeli 25 to dla ciebie za duzo,to juz sam nie wiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok