Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Zarabianie w Norwegii wciąż mniej opłacalne. Korona utrzymuje złą passę - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty G123 G-321 Riggman (1673 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zarabianie w Norwegii wciąż mniej opłacalne. Korona utrzymuje złą passę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Norweska waluta w 2012roku 0.58 zł za jedną koronę dziś 0.37 końca spadków nie widać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:69  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Myśliwy napisał:
Norweska waluta w 2012roku 0.58 zł za jedną koronę dziś 0.37 końca spadków nie widać
Jakie ma to znaczenie, dla chcących zarabiać więcej niż w polandii, na tym samym stanowisku pracy.
Ja tam mogę i pracować, przy oficjalnym przeliczniku 0,25- groszy za koronę.
To i tak więcej niż za Czeską koronę, a jednak ludzie jeżdżą do Czech i nie psioczą.
HEI Myśliwy.
Jak masz jakąś legalną pracę na zastępstwo urlopowe w segmencie budowlanym, to podaj na priv nr telefonu to zadzwonię.
Pracę mogę rozpocząć NIEZWŁOCZNIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-27  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Pilnie!!!!
Sejm przegłosował ustawę wywlaszczajaca Polaków z ich nieruchomości!!!
youtu.be/NQlUf6z_GeY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
AndrzejEwski E
(AndrzejEwski)
Wiking
Przy kursie 0.25 to byś sam pracował w tej norwegii synu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Coraz częściej piszą o Polakach wracających do Polski z emigracji.
www.aftenbladet.no/okonomi/i/abLLV7/stad...polakker-reiser-hjem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
P O
(Ozrko)
Wiking
W 2011 kurs wynosil 0.58 teraz 0.38 to jest spadek o 50%. W tamtym czasie 1 mil to bylo 580 tys pln teraz 0.380.
Przy zarobksch 30 tys nok na reke bylo 17.5 tys pln, teraz 11.4. Niech wszystkie swiry ktore mowia ze jest pięknie poczekają aż spadnie do 0.2. W dłuższej perspektywie norweska gospodarka nie będzie się rozwijała tak szybko jak polska i kurs nok/pln bedzie szedł w dół. Wystarczy trochę ekonomi i matematyki żeby to zobaczyć.
Kolejna kwestia słaba korona mega podnosi ceny produktów importowanych a norwegi wszystko jest importowane poza ropa, gazem, rybami i drewnem.
Dlatego Bye Bye Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
AndrzejEwski E
(AndrzejEwski)
Wiking
P.O
wbrew pozorom ropa także jest importowana, jest kupowana po przetworzeniu jako gotowy surowiec płatność w dolarach dlatego paliwa w norwegi także drożeją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
AndrzejEwski napisał:
Przy kursie 0.25 to byś sam pracował w tej norwegii synu.
Dziecino, na dzień dzisiejszy Korona Czeska to 17-groszy kurs bankowy, w kantorze 13-groszy i Ludzie z polandi pracują i mają 2 razy więcej niż w kaczogrodzie, za tą samą pracę. oraz warunki socjalne w pracy porównywalne do Norweskich.
Ja akurat, nie mam wyjścia i będę pracował nawet za mniejszy przelicznik o ile ktoś mi taką pracę ogarnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-15  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ocho... Gabryś znowu wyskoczył z nory, niczym Macierewicz przed wyborami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok