Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Koniec dyskryminowania homoseksualistów. Zmiana przepisów dotyczących oddawania krwi - Norwegia

Czytali temat:
Jaroslaw Szydlowski Zbigniew Karpinski mart enty G123 G-321 Riggman (1414 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
A jak sprawdzą czy homoseksualiści pozostają w STAŁYM MONOGAMICZNYM związku?
Przecież to bez sensu i to dotyczy też heteroseksualnych osób w jaki sposób można sprawdzić czy ktokolwiek pozostaje w stałym związku . To tylko oświadczenie dawcy krwi przepis z dupy kompletnie martwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Teraz w Norwegi to będzie strach iść do szpita żeby nie dostać krwi od zarażonego zboczeńca z LGBD
Zgłoś wpis
Oceń wpis:23  
Odpowiedz   Cytuj
1505 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
uldmar napisał:
Teraz w Norwegi to będzie strach iść do szpita żeby nie dostać krwi od zarażonego zboczeńca z LGBD

Ty najpierw zmien dostawce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-22  
Odpowiedz   Cytuj
1505 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Myśliwy napisał:
w jaki sposób można sprawdzić czy ktokolwiek pozostaje w stałym związku . To tylko oświadczenie dawcy krwi przepis z dupy kompletnie martwy
Otoz to! Czy Ty kiedykolwiek wczesniej sie nad tym zastanowiles? Czy oddajac krew, albo szpik w Polsce,albo w innym kraju zadales sobie to pytanie? Jesli tak, to odpowiedziales szczerze w ankiiecie? Robiles kiedykolwiek badania na choroby weneryczne?
To czy oddajesz krew i szpik to potrakuje jako pytanie retoryczne....
Niestety mysle ze nie byles i nie jestes dawca krwii i szpiku.
Jestes ogromnie niewiarygodny w kazdej niestety wypowiedzi. ( dla tych co czytaja wpisy od mysliwy)
Tu wkraczasz w byc albo nie byc. Wlacz chociaz minimalne poglebienie wiedzy w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-24  
Odpowiedz   Cytuj
1505 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Asikhb napisał:
Myśliwy napisał:
w jaki sposób można sprawdzić czy ktokolwiek pozostaje w stałym związku . To tylko oświadczenie dawcy krwi przepis z dupy kompletnie martwy
Otoz to! Czy Ty kiedykolwiek wczesniej sie nad tym zastanowiles? Czy oddajac krew, albo szpik w Polsce,albo w innym kraju zadales sobie to pytanie? Jesli tak, to odpowiedziales szczerze w ankiecie? Robiles kiedykolwiek badania na choroby weneryczne?
To czy oddajesz krew i szpik to potrakuje jako pytanie retoryczne....
Niestety mysle ze nie byles i nie jestes dawca krwii i szpiku.
Jestes ogromnie niewiarygodny w kazdej niestety wypowiedzi. ( dla tych co czytaja wpisy od mysliwy)
Tu wkraczasz w byc albo nie byc. Wlacz chociaz minimalne poglebienie wiedzy w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-26  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Starsza pani Joanna uzurpuje sobie prawo do komentowania komentarzy. Jako jedyna nieomylna wyrocznia.

Pod artykułem jest napisane : "skomentuj artykuł"
A nie skomentuj komentujących.
Nie jesteś sędzią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:26  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1505 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Myśliwy napisał:

Pod artykułem jest napisane : "skomentuj artykuł"
A nie skomentuj komentujących.


Polecam zapoznac sie z definicja fora internetowego.
Poza tym zadalam 3 bardzo konkretne i wazne pytania. Zamiast odpowiedziec wypociles 2 zdania ktore maja pejoratywny wydzwiek w moja strone.
Komentuj dalej artykuly. Jesli robisz to publicznie musisz sie liczyc z konsekwencja reakcji innych uzytkownikow. Szczegolnie z mojej strony bo mam alergie na glupote, brak refleksji i pisanie WSZYSTKIEGO - bo mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-18  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Po pierwsze cytuj całość wypowiedzi a nie część która ci pasuje w danej chwili
Pisałem tak : Starsza pani Joanna uzurpuje sobie prawo do komentowania komentarzy. Jako jedyna nieomylna wyrocznia.

Pod artykułem jest napisane : "skomentuj artykuł"
A nie skomentuj komentujących.
Nie jesteś sędzią.

Po drugie
Nie masz prawa oczekiwać od nikogo aby udostępniał ci I forumowiczom dane o swoich chorobach testach czy przyjętych preparatach .
Po trzecie
Wydźwięk twoich wypowiedzi jest przesiąknięty jadem.
Po czwarte deklarujesz że będziesz szeryfem albo kuratorem
Bo masz alergię na inne zdanie niż twoje .coś z tobą jest nie tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok