Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

powrot do polski prosba - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen halina manka ARTUR Zet DOMINIK xtc Jan Maryjan adam hryciuk Mi mi MM Marcin J tomasz xxx D w Michal Michał AngelikaPl Damianio Mateusz Benc (3987 niezalogowanych)
43 Posty
DOMINIK xtc
(V6CLIO)
Nowicjusz
witam napisze jak mozna tu?!w sobote tj jutro wracam z haugesund do polski jest to moj pierwszy w zyciu powrot z norwegi samochodem droga tutaj byla ciezka w sumie b meczaca itd
czy ktos moglby mi pomoc tzn powiedziec wyznaczyc nakierowac jak najlepiej wrocic do polski(gdynia)stad (haugesund) samochodem zalezy mi bardzo na szybkiej jak najmniej platnej wolnej od promow w norwegii trasie
ludzie jesli macie pojecie pomozcie
bede wdzieczny bardzo
z gory wielkie dzieki
prosze odpisac na mail sancho2@op.pl lub tu na forum
moze to wydawac sie smieszne dla ludzi ktorzy znaja trasy wiedza jak jechac ale dla mnie ktory nie wracal nigdy stad do pl jest to czarna magia owszem gps pokazuje drogie niby wszystko ladnie pieknie ale w praktyce wyglada to znaczniej gorzej ciezej dluzej ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Pierwsza opcja: z Haugesund do Stavanger, prom do Hirthals (Dania), i pozniej Dania, Niemcy.
Prom płynie około 12h.

Druga opcja: Samochodem do Kristiansand, Prom do Danii ta sama miejscowość i później tak samo
jak powyzej. Prom płynie 3:15.

Bilety możesz zamówić na colorline.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
mariusz mariusz
(mariuszmariusz)
Stały Bywalec
Z Haugesund ?
Wjezdzasz na E39 i jedziesz prosto przez Stavanger do Kristiansand ( nez promu przed Stavanger to bedzie ciezko ) bo bez sensu tluc sie gdzies waskimi drogami przy fiordach.
W Kristiansand wsiadasz na prom
np. www.colorline.no
wysiadasz w Hirstals
jedziesz prosto przez Danie w kirunku Niemiec, granice przekraczasz kolo Flensburga
jedziesz autobana w kierunku Polski na Kiel, Lubeck , Rostocka i Szczecin
przejscie w Kolbaskowie , a potem to juz prosto

ale delikatnie mowic 24 godziny nie twoje
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
mariusz mariusz
(mariuszmariusz)
Stały Bywalec
mariuszmariusz napisał:
Z Haugesund ?
Wjezdzasz na E39 i jedziesz prosto przez Stavanger do Kristiansand ( nez promu przed Stavanger to bedzie ciezko ) bo bez sensu tluc sie gdzies waskimi drogami przy fiordach.
W Kristiansand wsiadasz na prom
np. www.colorline.no i plyniesz 3,5 godz.
wysiadasz w Hirstals
jedziesz prosto przez Danie w kirunku Niemiec, granice przekraczasz kolo Flensburga
jedziesz autobana w kierunku Polski na Kiel, Lubeck , Rostocka i Szczecin
przejscie w Kolbaskowie , a potem to juz prosto

ale delikatnie mowic 24 godziny nie twoje
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
E-39 dojedziesz do krystiansand, prom do hitshals dalej-E-39 na E-45 na flensburg w helmutowie zjazd nr 15 na droge 205 dalej do mapy zajrzyj bo ja jezdze na berlin,a to troche nie po drodze dla ciebie
mozna przez szwecje i mosty ale nie polecam duzo dluzej i drozej,800 km wiecej i mosty platne ok 1000SEK/za busa,osobowka pewnie troche mniej/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jesli do gdyni docelowo, to wal na Drammen E 134, potem tunelem do E 6 i pakuj na szwecje do karskrony,a to juz prawie Gdynia.....
z Haugeusnd do Drmn jakies 6/7h potem ca 700km do promu w karskronie i prom bezposrednio do gdyni....
ja bym tak pojechał......
god tur : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
marianek73 napisał:
jesli do gdyni docelowo, to wal na Drammen E 134, potem tunelem do E 6 i pakuj na szwecje do karskrony,a to juz prawie Gdynia.....
z Haugeusnd do Drmn jakies 6/7h potem ca 700km do promu w karskronie i prom bezposrednio do gdyni....
ja bym tak pojechał......
god tur : )

ja tez bym tak skoczyl jak marianek mowi... z haugesund nie jechalem ale jesli z haugesund do Oslo jest 6/7h to drugie tyle masz masz do karlskrony...
w PL nie robisz kilometor i juz jestes u siebie.... w PL po PL drogach to 100km raz zrobisz w pol godziny a czasem i dwie to malo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
DOMINIK xtc
(V6CLIO)
Nowicjusz
-dziekuje wszystkim za odpowiedzi i wskazowki a szczegolnie dla marianek twojej rady sie poslucham gdyz przez danie nie moge poprostu wracac...dla wtajemniczonych pewnie zrozumiecie musze tu byc niby,ale dzieki raz jeszcze for all 3majcie sie pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
V6CLIO napisał:
-dziekuje wszystkim za odpowiedzi i wskazowki a szczegolnie dla marianek twojej rady sie poslucham gdyz przez danie nie moge poprostu wracac...dla wtajemniczonych pewnie zrozumiecie musze tu byc niby,ale dzieki raz jeszcze for all 3majcie sie pozdro!
E6 na szwecje...
svinesund (granica NO-SWE)
gøteborg
halmstad.
z E6 exit 41 w laholm
hasselholm
kristianstad
karlshamn
karlskrona

w jednym momencie ze 150 km przed karlskrona na dwupasmowce - masz mala panike bo pojawiaja sie znaki z km na ystad.... ale za pare km juz masz zjazd na droge do karlskrony ))

kiedys latalem gøteborg borås varnamo vaxjo
ale to bylo dawno.... nie bylo tyle aut nie bylo tyle fotoboksow... teraz tamtendy to 4h z gøteborga przy lekkim przeginaniu przepisow...

a tam masz caly czas E6 do konca prawie... po zjezdize z E6: dwupasmowka, albo zwykla droga... ja tedy bym lecial...
ale o prom bym sie pokusil... ten z horten do moss... prom plynie chwile a objezdzasz cale oslo z przyleglosciami i oszczedzasz ze 2h...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
DOMINIK xtc
(V6CLIO)
Nowicjusz
V6CLIO napisał:
witam napisze jak mozna tu?!w sobote tj jutro wracam z haugesund do polski jest to moj pierwszy w zyciu powrot z norwegi samochodem droga tutaj byla ciezka w sumie b meczaca itd
czy ktos moglby mi pomoc tzn powiedziec wyznaczyc nakierowac jak najlepiej wrocic do polski(gdynia)stad (haugesund) samochodem zalezy mi bardzo na szybkiej jak najmniej platnej wolnej od promow w norwegii trasie
ludzie jesli macie pojecie pomozcie
bede wdzieczny bardzo
z gory wielkie dzieki
prosze odpisac na mail sancho2@op.pl lub tu na forum
moze to wydawac sie smieszne dla ludzi ktorzy znaja trasy wiedza jak jechac ale dla mnie ktory nie wracal nigdy stad do pl jest to czarna magia owszem gps pokazuje drogie niby wszystko ladnie pieknie ale w praktyce wyglada to znaczniej gorzej ciezej dluzej ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok