Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

JAK TU JEST SMUTNO - Norwegia

Czytali temat:
Mirek Biłek Wojciech Swies Krystian Kozyra Robert Kłaptocz boj fra oszlo Stefan Goike LukaszC Ce Zbyszek Z. KD1974 JA Dominik B Dominik Przyborowski Mar S (4312 niezalogowanych)
12 Posty
Wojtek Kluk
(Znaxon)
Wiking
Wrocilem wlasnie z 3 tygodniowego pobytu w Polsce i tu jest jakas trauma, jak tu kurwa mozna zyc, ludzie pochowani po domach, dopiero jak sie przyjedzie z PL to widac roznice. Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie wierze ze komus pasuje takie zycie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
weź jedź do Polski marudo..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...prozaki

xanaxy albo

inne znaxony...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Znaxon napisał:
Wrocilem wlasnie z 3 tygodniowego pobytu w Polsce i tu jest jakas trauma, jak tu kurwa mozna zyc, ludzie pochowani po domach, dopiero jak sie przyjedzie z PL to widac roznice. Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie wierze ze komus pasuje takie zycie...
na początek powiedz przez ile dni patrzyłeś na tą Polskę trzeźwymi ślepiami, bo znając życie to od wjazdu do wyjazdu byłeś zachlany
od witania do pożegnania, kiedy to okazywałeś swoją zamożność i przybycie z lepszego świata
na dodatek to w której to Polsce byłeś?
bo w Małej Polsce to biedę z nędzą czuć już jak burzę w powietrzu
kilka lat temu, a nawet rok temu jak chodziłem po dużych supermarketach w poszukiwaniu dobrych wędlin to trzeba było odstać w kolejkach
teraz czy to w Auchan czy w TESCO samotne sprzedawczynie stoją oparte o lady i podchodzisz z biegu
wszędzie smutne gęby, ani razu nikt z sąsiadów mi nie narobił smrodu z grilla, nawet meneli po blokowiskach już tylu nie widać
na drugi raz trzeźwy na tą swoją Polskę popatrz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie

Zawsze więc można sprowadzić sobie rodzine,i;
-przestać w tym momencie zarabiać
-zacząć się martwić o BV i brak zwrotu podatku
-mieć takie same problemy jak w PL,tj co do gara włożyć jak kredytu na dwa życia

Tutaj przyjeżdża się do pracy,na 6 tygodni,dwa miesiące,i się pracuje,a żyje i wydaje i inwestuje w PL,tam też żyje rodzina-kropka.
Nie szukać znajomości,imprez,i europejskiego życia,bo tego tu nie ma i nie będzie,ewentualnie zmienić kraj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
balum napisał:

Nie szukać znajomości,imprez,i europejskiego życia,bo tego tu nie ma i nie będzie,ewentualnie zmienić kraj.

sugerujesz
że mniej Norwegów siedzi po knajpach w weekendy niż Polaków w Polsce
że mniej tu imprez
że mniej różnych sportowych zawodów
niż w tej buraczanej Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
jasta102 napisał:
Znaxon napisał:
Wrocilem wlasnie z 3 tygodniowego pobytu w Polsce i tu jest jakas trauma, jak tu kurwa mozna zyc, ludzie pochowani po domach, dopiero jak sie przyjedzie z PL to widac roznice. Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie wierze ze komus pasuje takie zycie...
na początek powiedz przez ile dni patrzyłeś na tą Polskę trzeźwymi ślepiami, bo znając życie to od wjazdu do wyjazdu byłeś zachlany
od witania do pożegnania, kiedy to okazywałeś swoją zamożność i przybycie z lepszego świata
na dodatek to w której to Polsce byłeś?
bo w Małej Polsce to biedę z nędzą czuć już jak burzę w powietrzu
kilka lat temu, a nawet rok temu jak chodziłem po dużych supermarketach w poszukiwaniu dobrych wędlin to trzeba było odstać w kolejkach
teraz czy to w Auchan czy w TESCO samotne sprzedawczynie stoją oparte o lady i podchodzisz z biegu

wszędzie smutne gęby, ani razu nikt z sąsiadów mi nie narobił smrodu z grilla, nawet meneli po blokowiskach już tylu nie widać
na drugi raz trzeźwy na tą swoją Polskę popatrz



ale mnie ubawiłeś tym textem do łez Auchan czy w TESCO ty w markecie szukasz dobrych wędlin chyba dla psa i to sąsiada nie swojego
wiesz ja bym bała się dać psu
wszystkie polskie markety to raczej dyskonty więc kupujesz śmieci łatwiej ci będzie do norweskiego kontenera nura puścić

markety posiadają dobre produkty w dobrej cenie ale to nie jest mięso i wędliny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Izzy napisał:
jasta102 napisał:
Znaxon napisał:
Wrocilem wlasnie z 3 tygodniowego pobytu w Polsce i tu jest jakas trauma, jak tu kurwa mozna zyc, ludzie pochowani po domach, dopiero jak sie przyjedzie z PL to widac roznice. Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie wierze ze komus pasuje takie zycie...
na początek powiedz przez ile dni patrzyłeś na tą Polskę trzeźwymi ślepiami, bo znając życie to od wjazdu do wyjazdu byłeś zachlany
od witania do pożegnania, kiedy to okazywałeś swoją zamożność i przybycie z lepszego świata
na dodatek to w której to Polsce byłeś?
bo w Małej Polsce to biedę z nędzą czuć już jak burzę w powietrzu
kilka lat temu, a nawet rok temu jak chodziłem po dużych supermarketach w poszukiwaniu dobrych wędlin to trzeba było odstać w kolejkach
teraz czy to w Auchan czy w TESCO samotne sprzedawczynie stoją oparte o lady i podchodzisz z biegu

wszędzie smutne gęby, ani razu nikt z sąsiadów mi nie narobił smrodu z grilla, nawet meneli po blokowiskach już tylu nie widać
na drugi raz trzeźwy na tą swoją Polskę popatrz



ale mnie ubawiłeś tym textem do łez Auchan czy w TESCO ty w markecie szukasz dobrych wędlin chyba dla psa i to sąsiada nie swojego
wiesz ja bym bała się dać psu
wszystkie polskie markety to raczej dyskonty więc kupujesz śmieci łatwiej ci będzie do norweskiego kontenera nura puścić

markety posiadają dobre produkty w dobrej cenie ale to nie jest mięso i wędliny

a widzisz
jeszcze rok temu można tam było kupić dobre wędliny
oczywiście nie polskie, bo takowych się nie produkuje
dobre szynki dojrzewające niemieckie i włoskie
salami hiszpańskie itp
teraz sprzedawczynie mówią, że biedota nie brała to nie zamawiają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Znaxon napisał:
Wrocilem wlasnie z 3 tygodniowego pobytu w Polsce i tu jest jakas trauma, jak tu kurwa mozna zyc, ludzie pochowani po domach, dopiero jak sie przyjedzie z PL to widac roznice. Jak ktos tu przyjedzie sam to nie dziwie sie, ze potem ludzie na tym forum pytaja o prozaki i inne xanaxy, jak jestes tu sam to ciezko nawiazac jakakolwiek znajomosc, ci ludzie sa z innej planety, mozna popasc w depresje, ludzie przyjezdzaja tu po hajs i zaciskaja zeby ale nie wierze ze komus pasuje takie zycie...


Poruchaj sobie moze ci przejdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(Haniia)
Nowicjusz
Witam,jasta102 w pelni sie z Toba zgadzam,a ty izzy jestes bezczelna(y)piszac tak o ludziach kupujacych w Tesco lub innym supermakecie.Wiekszosci zgadam sie z wypowiedziami jasty102 i brzydala ))P)pozdrawiam Was i zycze milego weekendu)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok