Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

ku przestrodze (?) - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Vivi1 Pimkie Pablo33 (4983 niezalogowanych)
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
ciekaw jestem ile z was miało, ma, bądz bedzie miało podobne rozterki....

ja dopiero sposobie sie do wyjazdu, a juz je mam

Jesli ktos aktualnie boryka sie z czyms taki, badz borykał, to chcetnie poczytam ciekawe komentarze....

Janek 103 > jestes zwolniony, wiec poczytaj i wstrzymaj sie jakis czas

facet.onet.pl/emigracyjna-pulapka/794l9
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
SWS napisał:
Kto kurwa wraca do polandi, no pytam sie kto, trzeba miec niezle nasrane we lbie zeby wracac do tego wypizdziewa, do tusklandi i kaczogrodztwa. Nie wiem co by mnie zmusilo tam wracac wolalbym do Zimbabwe.
Co niektorzy wracaja udajac milionerow przed sunsiadami, BEEMWEE albo AUUUDI i heja do przodu, bezmozgi pierdolone.


Marjanekk ci napisze ze mercedessss i bańka na koncie i mozna wracać
Swoja droga bym sie już chyba nie odnalazł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
PJo napisał:
[quote]SWS napisał:
Kto kurwa wraca do polandi,

Ten, kto przez kilka ladnych lat w dupie mieszkal i g... jadl. Rodzine widzial kilka razy w roku. Na swoich saksach pil smierdziuche z przemytu, a kraj saksow poznal na trasie robota-kwaterka. Czasmi do kiwi trzeba bylo jednak sie udac. W Polsce palac czeka i pokazna sumka na koncie. Wydaje sie takiemu, ze teraz to on dopiero pozyje, jak wroc. A tu bedzie bec! Kasa sie zezre w trymiga, ceny porazajace, perspektywy coraz blizsze zeru.
Nic dziwnego, ze im pozniej psychologa, czy nawet psychiatry potrzeba.

Ps, a po tych wielu latach, z zona juz nie ma wspolnego jezyka, dzieci maja go gdzies...wszytko sie zmienilo, a kasa ubywa, ze az skora na dupie cierpnie. I co tu panie robic ? Pakowac sie i mulac dalej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Nowicjusz
PJo napisał:
SWS napisał:
Kto kurwa wraca do polandi, no pytam sie kto, trzeba miec niezle nasrane we lbie zeby wracac do tego wypizdziewa, do tusklandi i kaczogrodztwa. Nie wiem co by mnie zmusilo tam wracac wolalbym do Zimbabwe.
Co niektorzy wracaja udajac milionerow przed sunsiadami, BEEMWEE albo AUUUDI i heja do przodu, bezmozgi pierdolone.


Marjanekk ci napisze ze mercedessss i bańka na koncie i mozna wracać
Swoja droga bym sie już chyba nie odnalazł


Nawet Maybach i 10 melonow nie przekonuja mnie aby wracac do PRL-u, nawet pół grosza mojego ta banda złodziei nie zobaczy, moge im jedynie dupsko pokazac i ewentualnie znak Kozakiewicza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
PJo napisał:Swoja droga bym sie już chyba nie odnalazł
Dlaczego ?
Czy w Polsce również mieszkałeś na Terenie Zakładu Pracy !? i korzystałeś z darmowego Firmowego Netu !? .
---
A może .....................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
SWS napisał:
Kto kurwa wraca do polandi, no pytam sie kto, trzeba miec niezle nasrane we lbie zeby wracac do tego wypizdziewa, do tusklandi i kaczogrodztwa. Nie wiem co by mnie zmusilo tam wracac wolalbym do Zimbabwe.
Co niektorzy wracaja udajac milionerow przed sunsiadami, BEEMWEE albo AUUUDI i heja do przodu, bezmozgi pierdolone.


ja pierdole co za mosiek.....

dobrze prawisz chłoptasiu > dla takich jak ty jest miejsce tylko tu, bo tam zaliczasz glebe po pierwszym wypowiedzianym zdaniu!

Co cie tak meczy to BMW lub Audi ?

Przeciez chuj byka nie boli, kiedy krowa sie cieli (?)

A ty @Lindezdziro > czasem wyjrzyj poza swoj czubek nosa i uszanuj ludzkie decyzje i rózne sytuacje, na które czasem podejmujacy je, nie maja do konca wpływu.....
Jestes chora na 3 choroby, moze dlatego tak cie gryzie cos w twój juz i tak zryty mózg....
I owszem niektorzy duzo lepiej mieszkaja w PL niz ty w tej swojej drewutni na kredyt do smierci i maja odłozone pokazne kwoty, wiec nie zazdrosc, a dumna bądz, ze są tez i normalni twoi rodacy, którym kasa nie zniszczyła mózgu i wiedza jak jej uzywac i jak ja szanowac!
Tyle, ze ty jestes wiejska baba ze wsi i uwazasz, ze twoj schemat zycia jest the best....
A, ze zdrowia nie masz to stałas sie zawistna, podła, wredna i zepsuta do tego stopnia, ze juz za pózno na cokolwiek!
Zwykła stara dewotka, co to nie, bo nie.....
Dlatego ja zarówno ciebie jak tobie podobnym polonorkom serdecznie was pierdole!

ps: pojecia nie macie o planach, pieniadzach jakie ludzie tu zarabiaja, wiec 20 tys nok pozwala wam trzymac "pana boga za nogi"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Mnie nic nie gryzie, tepy marianku
Ja mam delikatnie "wylozone" na dylematy powrotu

To Ciebie gryzie i tak dotkliwie, ze zalozyles ten temat

A jak temat nie poszedl po twojej tepej mysli, to wtedy robisz to, co potrafisz najlepeij, ograniczona tepoto, - atakujesz personalnie, tych, ktorych swiat jest inny niz "swiat wedlug marianka" (w ciemnych okularach, z lancuchem na szyji, w bialych skarpetkach na tle bemewe ).

Atakujesz personalnie kazdego, jak ten pies spuszczony z lancucha, kazdego kto ma inne poglady niz twoje spaczone sny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Nowicjusz
marianekk napisał:
SWS napisał:
Kto kurwa wraca do polandi, no pytam sie kto, trzeba miec niezle nasrane we lbie zeby wracac do tego wypizdziewa, do tusklandi i kaczogrodztwa. Nie wiem co by mnie zmusilo tam wracac wolalbym do Zimbabwe.
Co niektorzy wracaja udajac milionerow przed sunsiadami, BEEMWEE albo AUUUDI i heja do przodu, bezmozgi pierdolone.


ja pierdole co za mosiek.....

dobrze prawisz chłoptasiu > dla takich jak ty jest miejsce tylko tu, bo tam zaliczasz glebe po pierwszym wypowiedzianym zdaniu!

Co cie tak meczy to BMW lub Audi ?

Przeciez chuj byka nie boli, kiedy krowa sie cieli (?)

A ty @Lindezdziro > czasem wyjrzyj poza swoj czubek nosa i uszanuj ludzkie decyzje i rózne sytuacje, na które czasem podejmujacy je, nie maja do konca wpływu.....
Jestes chora na 3 choroby, moze dlatego tak cie gryzie cos w twój juz i tak zryty mózg....
I owszem niektorzy duzo lepiej mieszkaja w PL niz ty w tej swojej drewutni na kredyt do smierci i maja odłozone pokazne kwoty, wiec nie zazdrosc, a dumna bądz, ze są tez i normalni twoi rodacy, którym kasa nie zniszczyła mózgu i wiedza jak jej uzywac i jak ja szanowac!
Tyle, ze ty jestes wiejska baba ze wsi i uwazasz, ze twoj schemat zycia jest the best....
A, ze zdrowia nie masz to stałas sie zawistna, podła, wredna i zepsuta do tego stopnia, ze juz za pózno na cokolwiek!
Zwykła stara dewotka, co to nie, bo nie.....
Dlatego ja zarówno ciebie jak tobie podobnym polonorkom serdecznie was pierdole!

ps: pojecia nie macie o planach, pieniadzach jakie ludzie tu zarabiaja, wiec 20 tys nok pozwala wam trzymac "pana boga za nogi"


Ale pojechales, ze nie moge sie wrecz pozbierac i nie dojde do siebie dlugo, dlugo. Świeć dalej gołodupcu tymi pseudomilionami zarobionymi w pocie czola naobczyznie, daj sunsiadowi BEEMWE do umycia, niech chlop wie jak samkuje luksus, a co że jak ty zarabiasz te grubaśne miliuny to sunsiad (zreszta ten sam, ktory ci teraz myje twoje beemwe) posuwa ci stara, niech chlopisko ma i niech wie ze masz gescicho. A co ? Niech wiedza ze zemnie Panisko cala gębą.

Co ty popierdolencu mozesz wiedziec o prawdziwym zyciu tu za prawdziwe i normalne pieniadze. Takich jak ty nazywają tu bialymi murzynami, co to mieszkaja albo w warunkach, ktorych moj pies by się wstydził albo spią i żyją w aucie (nie wazne czy osobowym czu ciezarowym). Szofer obsrany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Mnie nic nie gryzie, tepy marianku
Ja mam delikatnie "wylozone" na dylematy powrotu

To Ciebie gryzie i tak dotkliwie, ze zalozyles ten temat

A jak temat nie poszedl po twojej tepej mysli, to wtedy robisz to, co potrafisz najlepeij, ograniczona tepoto, - atakujesz personalnie, tych, ktorych swiat jest inny niz "swiat wedlug marianka" (w ciemnych okularach, z lancuchem na szyji, w bialych skarpetkach na tle bemewe ).

Atakujesz personalnie kazdego, jak ten pies spuszczony z lancucha, kazdego kto ma inne poglady niz twoje spaczone sny...


ty naprawde jestes chora, baaaaardzo chora!
I mimo wszytsko ci wspólczuje, bo tak mnie wychowano (szanuje starsze osoby), zwłaszcza te nieulaczalnie chore.......
Załozyłem temat, poniewaz tepaku chciałem wiedziec jak jest, jak to wygląda i czego unikac, a do czego bardziej sie przykładac > tyle!
I póki co jedna @makaryna napisała cos mądrego, a ty i tobie podobne cioty piszą swoje wypociny chuj wie po co i dla kogo ?(!!)
Dobrze, ze masz chociaz tego psa, to masz z kim pogadac, bo zdechłabys z nudów, gdyby tak nagle net ci padł

ps: ja sie zabezpieczyłem, poniewaz nie zrywam z robota tutaj na stałe i bede pracował 1/1, zeby ewentualnie miec do czego wrócic!
A ze w miesiąc zarobie tyle, co ty w dwa, to stac mnie na lezenie bykiem 6 miesiecy w roku w polsce : )
Takze jak widzisz zarobione pieniądze i odrobina rozumu pozwala jakos zyc,niekoniecznie tutaj....
Tobie pasuje ciemnogród ? twoja wola tępa strzało
Ja tak juz wspominałem > pierdole ciebie, twoje "dobre rady" i twoj boski plan na reszte zycia!
Mój cyrk, moje małpy!
A wam sprzedajne swinie zycze wytrwałosci w byciu obywatelem III Kat dla farmerów i pasterzy z kraju, o którym swiat usłyszał po znaleziniu ropy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok