Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Uwaga na oszustów!!! Czytać uważnie do końca! - Norwegia

Czytali temat:
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Czytac uwaznie!!! Moze spotkac to kazdego z was!!!

Wszystkich ostrzegam przed transportem firmy POLBUS! Firma nie kompetentna, nie odpowiedzialna, traktujaca zle klientow! Mialam zla przygode z ta firma! Mianowicie zamowilam transport z lotniska Rygge, natomiast odwieziono mnie na lotnisko Torp! Bylam pierwszy raz w Oslo, wiec jako turysta wcale nie musze sie znac na lotniskach. Skoro zamawiam transport do miejsca docelowego dostaje potwierdzenie to chyba wiadome jest i ja jestem pewna gdzie mnie kierowca zawozi?! Kiedy sie domyslilam na miejscu ze cos jest nie tak, zadzwonilam do pani kierownik ktora organizowala ten transport z informacja o pomylce i ze ja musze sie dostac na Rygge, ale po dlugiej nie milej konwersacji, gdzie firma nie chciala pokryc kosztow swojego bledu zostalam odwieziona tylko do miejscowosci na prom, po czym musialam z wlasnej kieszeni pokrywac koszty transportu promu potem z miejsca promu taksowka na lotnisko Rygge!!! Oprocz tego pokrylam koszty transportu na nie to lotnisko co potrzeba!!! Jakis absurd! Pani kierownik za przeproszeniem j...la sluchawka i olała (sie tak wyraze) sytuacje w jakiej przez jej blad znalazlam sie, nie w tym miejscu gdzie potrzeba!!! Nie uslyszalam nawet przepraszam, przyznania sie do bledu i naprawienia sutyacji! Jeszcze mnie szantażowala ze jak nie pokryje kosztów promu i taksówki to wogole nie znajdę się na lotnisku i nie zdążę nie zawróci kierowcy?!!! Nikt jeszcze, kto jest powazny i prowadzi uslugi na taka skale nie zachowal sie tak wobec mnie, nie spotkalam sie z takim hamstwem i oszczerstwem oraz brakiem kultury osobistej i wychowania!!! Z calym szacunkiem ale nie bede polecac WAS nikomu, za to polecam juz po fakcie firme PKS transport lub po prostu RYgge bus expressen jest o wiele taniej!!! I napweno dotrzecie na miejsce!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
lajkonik96 napisał:
Czytac uwaznie!!! Moze spotkac to kazdego z was!!!

Z calym szacunkiem ale nie bede polecac wam nikogo. za to polecam frime PKS transport lub po prostu RYgge bus expressen jest o wiele taniej!!! I napweno dotrzecie na miejsce!!!



to jest dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
Tak bywa !!! To sie nazywa masohizm!!!!!!!!

Probowac oszczedzic pare koronek po to aby sie gniesc w malych niewygodnych busach i jeszcze wloczyc sie nie wiadomo gdzie.
Moze to przyzwyczajenia z Polski ze nalezy podrozowac malymi busikami.

W tym kraju komunikacja jest bardzo dobrze zorganizowana, nawet gluchoniemi i niewidomi nie mieliby problemu z podroza. Ceny nie sa wcale wygorowane.

Mieszkam tu jakis czas i nawet nie przeszlo mi na mysl aby pakowac sie w jakiegos sprintera czy cos innego.

Twoj problem!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Fakt pokusiłam się na naszych rodaków ufając im, a ponieważ mieszkam również na obczyźnie kilka dobrych lat, nie spotkał mnie taki zaszczyt nigdy takich przygód jak ta nie miałam. Byłam na interview o pracę w Oslo bo wkrótce się będę przeprowadzać, po takim doświadczeniu wiem z jakich usług nie korzystać a dziękuję za duże wsparcie i zrozumienie od wielu osób z tego portalu! Pozdrawiam was gorąco!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ksawery Pienkosz
(Cezary16)
Wiking
Jestem z Tobą i wiem jak to jest być wykorzystanym przez rodaków ktuzi nie umieją sie przyznać do winy bo to sa nie odpowiedzialni ludzie lecz banda złodzieji itp. Dobrze ze jeszcze istnieją nie liczne wyjątki osób fer i uczciwych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
tony napisał:
[quote]Tak bywa !!! To sie nazywa masohizm!!!!!!!!

Probowac oszczedzic pare koronek po to aby sie gniesc w malych niewygodnych busach i jeszcze wloczyc sie nie wiadomo gdzie.
Moze to przyzwyczajenia z Polski ze nalezy podrozowac malymi busikami.


Ale za to w przyjaznym sobie srodowisku- wsrod smierdzacych potem, fajkami i piwskiem chamow. Z wycieczka krajoznawcza przy zabieraniu chamow z domow i przerwami na "fajka"

Buractwo pewnie czuje sie jedynie wsrod innych pastewnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
jeżeli w taki sposób rozmawiałaś z "panią kierownik", w jaki przedstawiasz tutaj swój problem, nie dziwię się że pie...neła słuchawką... trochę samokrytyki, sam zwrot w temacie " czytać uważnie do końca" jest arogancki, nie wspomnę o reszcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ksawery Pienkosz
(Cezary16)
Wiking
Pani kierownik nie powinna podejmować sie takiej pracy jak a raczej takiego stanowiska jeśli ktos zamawia taksówkę Polska podaje adres a pani kierownik nie umie przekazać tego dalej i wiezie sie Bogu ducha winna osobę nie tam gdzie chciała i pani kierownik wypiera sie swojej winy to jest albo za głupia i bardzo nie odpowiedzialna osoba na tym stanowisku. Zmieńcie panią kierownik a problemów nie będzie proste i logiczne przyznaj sie babo do błędu a nie wciskasz kit nie wiem komu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Swoja droga zawsze mozna jape otworzyc i zapytac kierowcy czy aby na pewno to transport w miejsce gdzie chcemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
mozna jape otworzyc i zapytac.

tam na pewno była karteczka: zabrania się rozmów z kierowcą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok