Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

SPRZATANIE W OSLO - Norwegia

43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
POSZUKUJE DZIEWCZYNY DO SPRZATANIA KILKU DOMOW I MIESZKAN W OSLO ALE DO PRACY SAMODZIELNEJ.ZE ZNAJOMOŚCIA JEZYKA ANGIELSKIEGO I OCZYWISCIE Z DOSWIADZCENIEM W TEJ PRACY.ODP NA PRYWATNY POST.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ula39)
Wiking
I najlepiej na czarno ....a pozniej treba bedzie pracowac do 90 -siatki bo latek zabraknie.....do emerytury
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
jesli nie jestes zainteresowana to nie pisz mi glupot.ja wlasnie zaczynam legalna prace a na poczatku pracowalam przez rok na czarno i jakos sie tego nie wstydze.od czegos trzeba zaczac jak sie nie zna norweskiego.a ty pewnie zaraz po przyjezdzie mowilas po norwesku i znalazlas normalna prace?ciekawe...;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ula39)
Wiking
Tak zgadlas nigdy nie przepracowalam ani godziny na czarno-niestety praca na czarno jest tu bardzo popularna ,a decyduja sie na nia zlotowy a pozniej sie dziwia ze tak Norewedzy ich traktuja????

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
kasia .
(kasienka81)
Nowicjusz
Boże dziewczyno czemu ja krytykujesz ,takich co by chcieli pracowac na czarno jest od cholery od tego sie zaczyna ja tez kilka lat temu od tego zaczynałam ciekawe czy stac cie by było na podatki zeby zapłacic a uwierz mi nie sa one małe.Kasiaoslo gdyby nie to ze opiekuje sie dziećmi to z checia poszła bym na to sprzatanie.jesli to aktualne to podaj mi namiary do ciebie dam ci dziewczyne która szuka pracy .
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Magdalena E
(magdallenka)
Wiking
Ja też szukam pracy i bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej na temat pracy o której wspomniała Kasia!
Czekam na info
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
do Ula :

jesli masz zamiar sie wywyższac to mi nic wiecej nie pisz,ja jestem tu z rodzina,a na poczatku nie znalam norweskiego a z angielskim ciezko znalezc prace wiec pracowałam za czarno by było nam łatwiej.teraz mam legalna prace i mysle tu zostac długo.a takich dziewczyn jak ja ktore pracowały na czarno lub pracuja nie masz prawa tak oceniac bo to ich wybor jak pracuja i na jak długo tu przyjechaly.a norwedzy traktuja nas normalnie chyba ze trafi sie im jakas pancia ktora ma wysokie mniemanie o sobie i sie unosi dumą by nie pracowac na czarno.wiec lepiej juz mi nic nie pisz bo kazdy inteligentny czlowiek bierze prace jaka ma mozliwosc wykonywac bez jezyka norweskiego.tak tu zaczyna wiekszosc.a ty od malego mowisz po norwesku ze sie tak nosisz?chyba nie bo bys sie tak nie wywyzszala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ula39)
Wiking
No wlasnie inteligencja nie grzeszysz ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
mam cie
(president)
Nowicjusz
3maj sie ula39,tu nie lubic tych co maja swoje poglad. teraz one cie zjesc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ty Ulu, ubliżając dziewczynom, również inteligencją nie grzeszysz . Robią to , co uważają za stosowne , przecież lepiej pracować na czarno niż nie robić nic .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok