Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

srodki emerytalne - Norwegia

22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
witam mam pytanie ,gdyz przerozne znam odpowiedzi , czy jest tutaj mozliwosc wyplacenia wszystkich srodkow emerytalnych ,,moj kolega w Anglii tak zrobil i wyjechal.. pracuje od 2004 roku ,,a do emerytury pewnie nie dozyje wiec bez sensu czekac.. prosilbym o madre odpowiedzi ,osoby krote sie znaja na rzeczy z gory dziekuje ,milego weekendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Maciek Szymczak napisał:
witam mam pytanie ,gdyz przerozne znam odpowiedzi , czy jest tutaj mozliwosc wyplacenia wszystkich srodkow emerytalnych ,,moj kolega w Anglii tak zrobil i wyjechal.. pracuje od 2004 roku ,,a do emerytury pewnie nie dozyje wiec bez sensu czekac.. prosilbym o madre odpowiedzi ,osoby krote sie znaja na rzeczy z gory dziekuje ,milego weekendu
------
Warunkiem jest jezdzenie na polskich tablicach.
Pieniadze mozna odebrac w calosci od razu ale tylko w plastykowej torebce Tesco. Inaczej trzeba czekac az do 62 roku zycia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
Ciebie debilu nawet nie bede sluchal widze ze zawsze masz duzo do powiedzenia ,,drobny cwaniaczku zegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
slaboscia jest komentowanie wszystkiego i wszystkim,,brak zajecia,nudy nie wiem,,na pewno nie chec pomocy,,wysmiewanie sie z innych ,,,luz ,za tydzien bede w bergen niech przyjdzie na dworzec i powie mi to w oczy tyle w tym temacie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Maciek Szymczak napisał:
slaboscia jest komentowanie wszystkiego i wszystkim,,brak zajecia,nudy nie wiem,,na pewno nie chec pomocy,,wysmiewanie sie z innych ,,,luz ,za tydzien bede w bergen niech przyjdzie na dworzec i powie mi to w oczy tyle w tym temacie pozdrawiam
-------
To moze inaczej : ile razy w tygodniu mozna zadawac te same idiotyczne pytania, na ktore padly odpowiedzi setki razy??? Dlaczego nie pytac u zrodla tylko... kolega mojego kolegi powiedzial, ze jego kolega... Bzdety.
I... syndrom internetowego prostaka i jelopa: bede tam i tam to powiedz mi to w twarz. Sluchaj jelopie: moge to powtorzyc ci to prosto w metna gebe i plunac ze smiechem pod nogi. W Bergen i kazdym innym miejscu ktore skazisz swoja obecnoscia internetowego menela.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
Nicas kolego,,,wiesz zawsze takich ludzi bede bil i nic wiecej Twoje przemyslenia nic tu nie zmienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Maciek Szymczak napisał:
Nicas kolego,,,wiesz zawsze takich ludzi bede bil i nic wiecej Twoje przemyslenia nic tu nie zmienia
-----
Nie wiem kto sie tak daje bic przez takiego loma, pewnie jakies cherlaki albo dzieci. Widac, ze jeszcze po tej durnej mordzie jeszcze porzadnie nie zaliczyles, glupku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
nie bede z Toba dyskutowal za tydzien bede w Bergen ,porozmawiamy inaczej,a teraz szkoda weekendu na Ciebie zegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
i pytam wiec oczekuje odpowiedzi nie wysmiewania ,a wysmiewasz tautaj wszystkich naprawde szkoda czasu chcesz ok spotkamy sie ... luzik ,nie obrazaj powiesz to tam w oczy...zegnam raz jeszcze i dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Maciek Szymczak napisał:
nie bede z Toba dyskutowal za tydzien bede w Bergen ,porozmawiamy inaczej,a teraz szkoda weekendu na Ciebie zegnam
-----
A co mnie cymbale obchodzi gdzie ty bedziesz?
Z g... nie dyskutuje. Ja je spuszczam. Hloooop....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok