Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

nieuczciwi busiarze?? A kosciol w Oslo?? - Norwegia

Czytali temat:
sweet man (982 niezalogowanych)
2 Posty
joe blow
(yoyo)
Wiking
Dziwicie sie ze Polacy nie sa powazani. Otoz Polacy kombinuja na kazdym kroku co jest niezrozumiale dla osoby wychowanej na zachodzie. Co powiecie na temat polskiego kosciola w O. ktorego organista na masowa skale przemyca polskie zarcie do Norwegii i sprzedaje je za blogoslawienstwem polskiego ksiedza???? Haaa? Czy to nie jest zlodziejstwem?? Kosciol katolicki ktory poucza nas jak zyc zezwala na normalne oszustwo a my z tego korzystamy bo wygodnie. My Polacy niestety jestesmy wyjatkowymi hipokrytami. Tak, skorzystalem raz z uslug Pana B. i kupilem jakas cuchnaca kapuste w sloiku ktory wygladal jakby ktos na niego zalatwil ale juz nigdy wiecej. Czulem sie jakbym kupowal u dilera narkotykow.
Przy tym przekrecie ci busiarze to pikus. Tylko czekam na zdjecie naszego szanownego ksiedza na pierwszej stronie Aftenposten zatytuowane "Polsk tyv i prestekjolen". A wogole to moze kiedys w koncu bedziemy miec polski sklep w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
o ile mi wiadomo są polskie sklepy w Norwegii......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
I to niejeden jest sklep z polską żywnością ..nawet prowadzony przez Polaków jako właścicieli ....
Tylko trzeba chcieć znaleźć a nie narzekać ...
W Oslo jest co najmniej jeden .
A w całej Norwegi co najmniej trzy...

Natomiast co się tyczy rzeczonego Pana B... to faktycznie kombinator jak mało kto ...
Widziałem Jego..." BIL... salun"pod chmurką i ludzi tam pracujących i mieszkających w przyczepie na tym złomowisku.
OJ ma ten Pan zemną na pieńku...MA...
Ale niech mu tam...ziemia ciężką będzie...
Jestem pamiętliwym acz nie za bardzo konsekwentnym osobnikiem....szkoda mojej i tak już bez dodatkowych utrapień... łysiejącej czupryny..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
247 Postów
Stały Bywalec
Polską kapuste, kiszone ogórki, lkiełbase,podwawelską i krakowską kupisz w sklepach przygraniocznych w Szwecji. Cene sam osądź.Jak dołożysz zysk na 2 kartonach fajek, wyjazd sie napewno wyzeruje o ile nie zarobisz zwłaszcza że wybór normalnego mięsa zdecydowanie większy niż w NO



WMD
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AskeR78)
Wiking
Dziwicie sie ze Polacy nie sa powazani. Otoz Polacy kombinuja na kazdym kroku co jest niezrozumiale dla osoby wychowanej na zachodzie. Co powiecie na temat polskiego kosciola w O. ktorego organista na masowa skale przemyca polskie zarcie do Norwegii i sprzedaje je za blogoslawienstwem polskiego ksiedza???? Haaa? Czy to nie jest zlodziejstwem?? Kosciol katolicki ktory poucza nas jak zyc zezwala na normalne oszustwo a my z tego korzystamy bo wygodnie. My Polacy niestety jestesmy wyjatkowymi hipokrytami. Tak, skorzystalem raz z uslug Pana B. i kupilem jakas cuchnaca kapuste w sloiku ktory wygladal jakby ktos na niego zalatwil ale juz nigdy wiecej. Czulem sie jakbym kupowal u dilera narkotykow.
Przy tym przekrecie ci busiarze to pikus. Tylko czekam na zdjecie naszego szanownego ksiedza na pierwszej stronie Aftenposten zatytuowane "Polsk tyv i prestekjolen". A wogole to moze kiedys w koncu bedziemy miec polski sklep w Norwegii

PO
1-Polacy kombinuja??? nobla, jobla chcesz dostać
bądz uczciwy idz zgłoś to do Tola na policje i się nie żal
2 -może organista chce kupic se nowe organy bo parafianie za mało Nok dają na tacę- a co w ogłoszeniach duszpasterskich -reklamuje sie?
Bądz uczciwy zgłoś to do ojca rydzyka
3- hipoktytami?- mów za siebie! wypadłeś w dziecinstwie z kołyski?
a może spadłęs z dywanu na podłoge?
4- krytykujesz a kupujesz? jaki tu sens ???
5- NIE SIEDZ TYLE PO MSZY = ROZEJRZYJ SIĘ SKLEPÓW JEST KILJA
6- WAŻ SŁOWA !!!!!
pozdrawiam- mam nadzieję że doceniasz krytykę ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Sierko napisał:
Dziwicie sie ze Polacy nie sa powazani. Otoz Polacy kombinuja na kazdym kroku co jest niezrozumiale dla osoby wychowanej na zachodzie. Co powiecie na temat polskiego kosciola w O. ktorego organista na masowa skale przemyca polskie zarcie do Norwegii i sprzedaje je za blogoslawienstwem polskiego ksiedza???? Haaa? Czy to nie jest zlodziejstwem?? Kosciol katolicki ktory poucza nas jak zyc zezwala na normalne oszustwo a my z tego korzystamy bo wygodnie. My Polacy niestety jestesmy wyjatkowymi hipokrytami. Tak, skorzystalem raz z uslug Pana B. i kupilem jakas cuchnaca kapuste w sloiku ktory wygladal jakby ktos na niego zalatwil ale juz nigdy wiecej. Czulem sie jakbym kupowal u dilera narkotykow.
Przy tym przekrecie ci busiarze to pikus. Tylko czekam na zdjecie naszego szanownego ksiedza na pierwszej stronie Aftenposten zatytuowane "Polsk tyv i prestekjolen". A wogole to moze kiedys w koncu bedziemy miec polski sklep w Norwegii

PO
1-Polacy kombinuja??? nobla, jobla chcesz dostać
bądz uczciwy idz zgłoś to do Tola na policje i się nie żal
2 -może organista chce kupic se nowe organy bo parafianie za mało Nok dają na tacę- a co w ogłoszeniach duszpasterskich -reklamuje sie?
Bądz uczciwy zgłoś to do ojca rydzyka
3- hipoktytami?- mów za siebie! wypadłeś w dziecinstwie z kołyski?
a może spadłęs z dywanu na podłoge?
4- krytykujesz a kupujesz? jaki tu sens ???
5- NIE SIEDZ TYLE PO MSZY = ROZEJRZYJ SIĘ SKLEPÓW JEST KILJA
6- WAŻ SŁOWA !!!!!
pozdrawiam- mam nadzieję że doceniasz krytykę ))



punkt 6.

ma ktos wage do słów pozyczyc ?

ogolnie buahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Sierko napisał:


PO
1-Polacy kombinuja??? nobla, jobla chcesz dostać
bądz uczciwy idz zgłoś to do Tola na policje i się nie żal
2 -może organista chce kupic se nowe organy bo parafianie za mało Nok dają na tacę- a co w ogłoszeniach duszpasterskich -reklamuje sie?
Bądz uczciwy zgłoś to do ojca rydzyka
3- hipoktytami?- mów za siebie! wypadłeś w dziecinstwie z kołyski?
a może spadłęs z dywanu na podłoge?
4- krytykujesz a kupujesz? jaki tu sens ???
5- NIE SIEDZ TYLE PO MSZY = ROZEJRZYJ SIĘ SKLEPÓW JEST KILJA
6- WAŻ SŁOWA !!!!!
pozdrawiam- mam nadzieję że doceniasz krytykę ))


A ja naiwnie myślałam,że już nic nie jest w stanie mnie zadziwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
giovi2 napisał:
Sierko napisał:


PO
1-Polacy kombinuja??? nobla, jobla chcesz dostać
bądz uczciwy idz zgłoś to do Tola na policje i się nie żal
2 -może organista chce kupic se nowe organy bo parafianie za mało Nok dają na tacę- a co w ogłoszeniach duszpasterskich -reklamuje sie?
Bądz uczciwy zgłoś to do ojca rydzyka
3- hipoktytami?- mów za siebie! wypadłeś w dziecinstwie z kołyski?
a może spadłęs z dywanu na podłoge?
4- krytykujesz a kupujesz? jaki tu sens ???
5- NIE SIEDZ TYLE PO MSZY = ROZEJRZYJ SIĘ SKLEPÓW JEST KILJA
6- WAŻ SŁOWA !!!!!
pozdrawiam- mam nadzieję że doceniasz krytykę ))


A ja naiwnie myślałam,że już nic nie jest w stanie mnie zadziwic

nie mysl tyle bo cie zjedza motyle a jak nie motyle to gile '
kurcze mam dzis wene ucikam do kacika poezji moze mickiewiczem zostane
hahahaha ok spadam dalej poszukiwac karety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tek)
Wiking
Nazbierało się jeden osiem dziewięć zero postów i zdziwienie.Czemu się dziwisz?.Odpowiedzi sierko czy temu,że polak sprzedaje jakieś towary bez podatku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tek)
Wiking
Du are online.Du go til do ,eller lage kafe.Jeg true at du må bruke mye tid å tanke på ansvar.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok