Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Prawo w Norwegii - Norwegia

25 Postów
Mariola Adamska
(MariolaA)
Wiking
Witam
Mam takie pytanie:
Czy ktoś może natrafił na stronkę po polsku bo ja ani po angielsku ani po norwesku nie rozumiem dobrze zreszta translatory w tym wypadku nie zdadza egzaminu no więc czy ktoś natrafił na stronkę o prawie norweskim?
Chodzi mi o przepisy co wolno a co nie za co można dostać mandat i nie chodzi mi tu tylko o przepisy ruchu drogowego tlko ogólnie.
Np. Mandat za bilet lub np. za zrywanie kwiatów itp.
Proszę o poważne odpowiedzi a nie nabijanie się i złośliwe komentarze.
Dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mariola Adamska
(MariolaA)
Wiking
25 Postów
Mariola Adamska
(MariolaA)
Wiking
Czyżby słynny Gabriel się odezwał.... ho ho ho ale mnie "zaszczyt kopnoł" no no no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Raizo ....
(Raizo)
Wiking
25 Postów
Mariola Adamska
(MariolaA)
Wiking
Raizo napisał:
www.visitnorway.pl/zaplanuj-swoja-podroz...zowki/prawo-dostepu/


Dziękuję o to chodziło właśnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
MAREK SZELAG
(djmaro)
Wiking
nyinorge.no/

Na tej stronie wybierz opcję w języku polskim i znajdziesz tam dużo informacji o procedurach
obowiązujących w urzędach publicznych oraz np. służbie zdrowia.
Po za tym masz rację , że chcesz się dowiedzieć jak najwięcej , na pewno to nie zaszkodzi!
Nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia od odpowiedzialności o czym ja się już tu
przekonałem
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
MariolaA napisał:
Czyżby słynny Gabriel się odezwał.... ho ho ho ale mnie \"zaszczyt kopnoł\" no no no
Przykro mi, jednak to nie Ja, wypisywałem te powyższe teksty.
O ile "pijesz" oczywiście do tego a nie innego "Gabriela".
Osoba tamta, też się nie podszywa pode mnie, ot ma taki charakter i tyle.
Nie tylko ja zauważam, że niektóre zadawane pytania, mają złą budowę i są chaotyczne w opisie , co za tym idzie mało czytelne.
Osobiście ostatnio staram się zabierać "głos" jedynie tam gdzie uważam iże coś tam wiem.

Twój temat ominąłem łukiem, ponieważ zapodałaś miszmasz, a Ja jestem tradycjonalistą i nie mieszam potraw.
Pozdrawiam
Ten Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(gabriel onanista)
Wiking
gabriel zlodziej kjapus i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mariola Adamska
(MariolaA)
Wiking
Gabriel- napisał:
MariolaA napisał:
Czyżby słynny Gabriel się odezwał.... ho ho ho ale mnie \\\"zaszczyt kopnoł\\\" no no no
Przykro mi, jednak to nie Ja, wypisywałem te powyższe teksty.
O ile \"pijesz\" oczywiście do tego a nie innego \"Gabriela\".
Osoba tamta, też się nie podszywa pode mnie, ot ma taki charakter i tyle.
Nie tylko ja zauważam, że niektóre zadawane pytania, mają złą budowę i są chaotyczne w opisie , co za tym idzie mało czytelne.
Osobiście ostatnio staram się zabierać \"głos\" jedynie tam gdzie uważam iże coś tam wiem.

Twój temat ominąłem łukiem, ponieważ zapodałaś miszmasz, a Ja jestem tradycjonalistą i nie mieszam potraw.
Pozdrawiam
Ten Gabriel.



Najpierw piszesz z zablokowanych kont potem z innego zaprzeczając typowe dla rzeczonego Gabriela.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
MariolaA napisał:Najpierw piszesz z zablokowanych kont potem z innego zaprzeczając typowe dla rzeczonego Gabriela.
Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to "moje konta" tobie chodzi.

Przy okazji.
Typowe, to jest jedynie na tym forum, powielanie przeczytanych postów, bez sprawdzenia prawdziwości u źródła adwersarza.
Ponieważ uważam iż nie jest żadnym problemem, napisanie zapytania o prawdziwość danych zarzutów, na prywatne wiadomości danego delikwenta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok