Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Nakarm psa - Norwegia

Czytali temat:
(1254 niezalogowanych)
25 Postów

(ELINEK)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ELINEK napisał:
.../nakarm_psa/
Nie popieram takich akcji ,tą konkretną w szczególności ...
...Uczy ona bowiem szowinizmu i wybiórczości ...
Jeżeli Mam pomagać to wszystkim zwierzakom a nie temu konkretnemu... bo akurat wyszedł na zdjęciu bardziej fotogenicznie niż pozostałe ....
Takie zakłamanie ... obłuda... drobne acz znaczące oszustwo ...bo i tak wszystkie zwierzaki dostają podobną porcję karmy dziennie .../no może inną uzależnioną od swojej wagi/...

Takie medialne..nachalne ...ŻEBRACTWO...

Niemniej ... bez dalszych ... wywodów...

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
gabriel napisał:
ELINEK napisał:
.../nakarm_psa/
Nie popieram takich akcji ,tą konkretną w szczególności ...
...Uczy ona bowiem szowinizmu i wybiórczości ...
Jeżeli Mam pomagać to wszystkim zwierzakom a nie temu konkretnemu... bo akurat wyszedł na zdjęciu bardziej fotogenicznie niż pozostałe ....
Takie zakłamanie ... obłuda... drobne acz znaczące oszustwo ...bo i tak wszystkie zwierzaki dostają podobną porcję karmy dziennie .../no może inną uzależnioną od swojej wagi/...

Takie medialne..nachalne ...ŻEBRACTWO...

Niemniej ... bez dalszych ... wywodów...

(na gościnnych występach)


Niekoniecznie sie z tobą zgodzę. Prędzej byłbym przeciwko tym akcjom gdzie próbuje się promować własne dzieci,w stylu " jakie to one mądre i śliczne" przy pomocy firm robiących towar na potrzeby tychże maluchów. Tylko, która matka nie powie że jej dziecko jest najpiękniejsze Tym bardziej że rodzice często i gęsto nie narzekają na brak kasy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...tak jest!

ladne zdjecie = zero zarcia!

p/s:
ten jasny (w awatarze)z walkiem pod snupa,tez calkiem przystojny,czyli od dzisiaj - scisla dieta!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
toż to zwykły spam i to nie chodzi o to że ktoś coś tam cierpi. Nie ma jak tego zweryfikować, a liczy się liczba odwiedzin strony, ignorowanie tego to jedyny sposób na wyeliminowanie tego dziadostwa (nierealne ale cóż) . poza tym wstawianie takich pustych linków na forum .......................
















...........żal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
panladny napisał:
...ladne zdjecie = zero zarcia!
Nie o to Mi Idzie... w tym Moim poście ...
My dorośli to jeszcze potrafimy odróżnić pewne tendencje , jednak dzieci...wątpię...
To Im... wmawia się by głosowały na wybranego zwierzaka ... a potem bywają wielkie rozczarowania... .
Bo okazuje się ,że w większości to fikcja zdjęciowa ...

I tak jak zaznaczyłem ...dla Mnie to nic innego jak ...Żebractwo... niczym się to nie różni od domokrążców z kopiami obrazków ... ba jest to bardziej wyrafinowane , bo trudne nieraz do zweryfikowania...
Ot takie luźne przemyślenia przed jutrzejszą drogą powrotną do Oslo...

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
..ale Mnie o to idzie

ladne zdjecie = zero zarcia
brzydkie (patrz: awatar)= podwojna porcja

p/s:
jak to mowia,amerykanie ze wschodu: tyle wiesz,ile zjesz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
panladny napisał:
...tak jest!

ladne zdjecie = zero zarcia!

p/s:
ten jasny (w awatarze)z walkiem pod snupa,tez calkiem przystojny,czyli od dzisiaj - scisla dieta!


Na pewno mu nie zaszkodzi chociaż temu z koroną też bym jej nie pożałował
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(ELINEK)
Wiking
Akcja jest organizowana juz po raz drugi z dobrym efektem. Wkleilam link dla zainteresowanych. Wasze komentarze sa zalosne. Jasne lepiej siedziec przed kompem na mn i pisac pierdoly. Co niektorym w zyciu sie bardzo nudzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok