Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czy zgodne z prawem? - Norwegia

Czytali temat:
(556 niezalogowanych)
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Witam,
Zawsze otrzymywałam wynagrodzenie na początku danego miesiąca a teraz pogorszyła się sytuacja firmy i w związku z tym otrzymujemy wypłatę podzieloną na 2 okresy w miesiącu,czyli pierwszą część na początku miesiąca a drugą około 20 tego samego miesiąca.
Chciałam zapytać, czy miał ktoś podobną sytuację i czy to jest zgodne z prawem?
Dziękuję za odpowiedż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
witaj a placa za miesiac poprzedni czy bierzacy_
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
wynagrodzenie za poprzedni przepracowany miesiąc, czyli 1-ego pazdziernika dostalam część wypłaty za wrzesień , a następna część ma być wypłacona ok 20 pazdziernika,czy to jest zgodne z prawem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
wrzesniowa????
u mojego meza w pracy norwedzcy pracownicy sami chcieli podzielic wypłate na 2 czesci pierwsza ok 10 a reszta pod koniec miesiaca tłumacza to tym ze chca miec na zapłacenie rachunkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
Witam! Jeżeli nie otrzymasz pensji w dniu wypłaty, musisz mieć się na baczności. Powinnaś jak najszybciej wystosować pisemne żądanie zapłaty i przesłać je Twojemu pracodawcy listem poleconym. Nie słuchaj obietnic typu „Otrzymasz pieniądze w przyszłym tygodniu”. Wyegzekwowanie zaległej pensji jest czasochłonne, zwłaszcza jeżeli jesteś zatrudniona w przedsiębiorstwie zagranicznym. Skontaktuj się z LO i zapytaj, co ewentualnie masz dalej robić. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Dziekuje za odpowiedzi.
Poczekam do 20 pazdziernika, czy bedzie ta druga część wypłaty?
Ale pomijając to czy dostałam, czy dostanę , mnie chodzi o to czy to jest zgodne z prawem, czy tak może być w danym miesiacu????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
skontaktuj sie z zz oni ci pomoga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
nie należę,ale dzieki Kami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
anna host na mn ona jest z zwiazkow zawodowych moze ci pomoze pomimo ze nie nalezysz ale moze pokieruje co robic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
U mnie w firmie w tamtym roku zmieniono termin wyplacania pensji dla czesci pracownikow z 15 na 20 i odbylo to sie tylko na zasadzie ogloszenia na tablicy i nic wiecej z tego co wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok