Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(1588 niezalogowanych)
13 Posty
Tomasz Nowak
(skorpi69)
Wiking
hilton
Poczytałem troszkę Twoich dyskusji na tym forum. 80% osób z którymi "dyskutujesz są wg Ciebie mniej inteligentni od twojej osoby. Ja nie czekając na Twoje przemądrzałe wynaturzenia poszperałem w innych źródłach i jednak zmiana prawa podatkowego i imigracyjnego wpływa w na sprawę posiadanych kwalifikacji i możliwości zarobkowych dla imigrantów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
skorpi69 napisał:
hilton
Poczytałem troszkę Twoich dyskusji na tym forum. 80% osób z którymi "dyskutujesz są wg Ciebie mniej inteligentni od twojej osoby. Ja nie czekając na Twoje przemądrzałe wynaturzenia poszperałem w innych źródłach i jednak zmiana prawa podatkowego i imigracyjnego wpływa w na sprawę posiadanych kwalifikacji i możliwości zarobkowych dla imigrantów.


Po pierwsze - nie rozsmieszaj mnie.
Po drugie - nie pisz bzdur o 80%, bo nie przeprowadziles i nie upubliczniles w tym kierunku badan, ktore by to potwierdziy.
Po trzecie - jezeli (cytuje ciebie)"poszperałem w innych źródłach i jednak zmiana prawa podatkowego i imigracyjnego wpływa w na sprawę posiadanych kwalifikacji i możliwości zarobkowych dla imigrantów. " - podaj zrodla, linki ect.
po czwarte - dopisales sprytnie wyrazenie "mozliwosci zarobkowe". Tak, kwalifikace maja na to wplyw, ale na podatek to akurat wplyw maja inne rzeczy.
Zegnam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
skorpi69 napisał:

Nie miotam się tylko zadaje pytanie. Jestem w stanie dużo pojąć jeżeli odpowiedzi na pytania sa merytoryczne.

Ja nie czekając na Twoje przemądrzałe wynaturzenia poszperałem w innych źródłach i jednak zmiana prawa podatkowego i imigracyjnego wpływa w na sprawę posiadanych kwalifikacji i możliwości zarobkowych dla imigrantów.


Ty.... po jakiemu Ty piszesz?? za duzo TVN... zdecydowanie za duzo... zmien srodowisko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Nowak
(skorpi69)
Wiking
Hilton:
Nie będę Cie rozśmieszał oczywiście - bądź dalej taka jaka jesteś, z uśmiechem Ci nie do twarzy

JLK21:
A może ja TV Trwam oglądam??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...nastepny

cwany gapa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
poza tym skorpi69 nie przeczytałeś o tym że jeśli nie masz zaświadczenia od trzech sąsiadów , oraz autografu Lenina , automatycznie twoje szanse ze znalezieniem pracy są równe zero . Tak więc radzę się dobrze przygotować przed podjęciem pracy . Ja dostałem pracę dzięki temu że sołtys wystawił mi kwit z pieczątką buraka ćwikłowego który upoważniał mnie do pracy na stanowisku dyrektora na terenie całej Europy

musisz mieć jak najwięcej uprawnień i zaświadczeń , możesz także zbierać podpisy -- słyszałem że jak nazbierasz milion podpisów to automatycznie zostaniesz prezydentem -- warto spróbować

powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Nowak
(skorpi69)
Wiking
Fajnie że wszyscy macie poczucie humoru Lubie takich ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Nowak
(skorpi69)
Wiking
JLK21:
napisałeś kiedyś: "a co mnie interesuje kraj nad wisla???" Pamiętaj tylko że dzięki ludziom w tym kraju i zmiana jakich dokonali możesz teraz swobodnie zarabiać w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wyrwane z kontekstu.... jak ktos mi pisze na norweskim forum o polskiej polityce, o detalach tej bandy zlodzieji to pisze wprost: prawie kazdy tutaj ma PL TV i jak ma chcec poogladac cyrk to wlacza TVN24 albo kazde inne wiadomosci wiec po dodatkowe dyskusje o czyms co nie ma zadnego znaczenia w naszym zyciu codziennym... co, Tusk czy Jarek wybuduja mi nowa E18?? albo to dzieki polityce spolecznej Pis czy Po bedzie zalezala wysokosc mojej norweskiej emerytury?? dlatego mam po dziurki w nosie polskiej polityki... i moze dlatego nie obchodzi mnie to co dzieje sie w pralamencie na wiejskiej...

ps. a moze wlasnie dzieki krajowi nad wisla wyjechalem tutaj... gdyby nie gaz i ropa to 99% polakow nie przyjechaloby tutaj do pracy tylko ze wzgledu na widoki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Nowak
(skorpi69)
Wiking
Piszesz ze wyrwane z kontekstu...a w dalszej czesci postu to potwierdzasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok