Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Status pendler!! - Norwegia

Czytali temat:
majunia mala Nikolai Stefani (1127 niezalogowanych)
22 Posty
tadeusz p
(tadek!!!!!!)
Wiking
Witam!
Czy ktoś moze mi podpowiedziec jesli rozliczyłem się jako pendler czyli posiadający rodzine w polsce i utrzymujący tu drugie mieszkanie musze odrazu wysłać do skatu ksero dokumentów potwierdzających wspulny meldunek, akt ślubu, urodzenia, kopie umowy najmu, rachunki za prad itd????
Czy mozna posłać skany na meila czy trzeba pocztą???
Z góry dzieki za podpowiedz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jak się rozliczałeś przez altinn to jest tam przecierz opcja dołączenia załączników czyli skan . jak rozliczałeś się pisemnie to wkładasz w kopertę razem z rozliczeniem i god bye
gdzie tu problem ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
"Czy mozna posłać skany na meila czy trzeba pocztą???"


...można je też OSOBIŚCIE wrzucić do"urny" w Skatt-cie (jeśli się go ma blisko oczywiście) także wtedy,kiedy rozliczyłeś się przez Altinn
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
tadeusz p
(tadek!!!!!!)
Wiking
nie wiem ja wypełniajac to rozliczenie internetowe nie widziałem tam opcji dołaczenia załaczników!
moze mugłbys bardziej nakierowac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nie rób z siebie tadek niemoty , skoro umiesz się rozliczyć to napewno potrafisz kliknąć w okienko VEDLEGG . jest na górze powyżej druku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
tadeusz p
(tadek!!!!!!)
Wiking
Andre ved mark napisał:
nie rób z siebie tadek niemoty , skoro umiesz się rozliczyć to napewno potrafisz kliknąć w okienko VEDLEGG . jest na górze powyżej druku
OK JUZ ZNALAZŁEM!!!!
PIERWSZY RAZ ZAWSZE JEST TRUDNY!!!!
ALE DAŁO RADE!!!! ROZLICZONY!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Grzegorz Czerwiński
(duszaczer)
Wiking
mam pytanie w sprawie 'status pendler'
czy jeśli pracowałem w zeszłym roku tylko trzy miesiące , tj od września do świiąt , mam rodzinę w Polsce , ale wyjazdów nie był , tzn był przyjazd do Norwegii i wyjazd na święta , , to czy mogę rozliczyć się jako pendler i odliczyć diety i mieszkanie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
możesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Grzegorz Czerwiński
(duszaczer)
Wiking
tak myślałem , ale dzięki za odpowiedż
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
duszaczer napisał:
mam pytanie w sprawie 'status pendler'
czy jeśli pracowałem w zeszłym roku tylko trzy miesiące , tj od września do świiąt , mam rodzinę w Polsce , ale wyjazdów nie był , tzn był przyjazd do Norwegii i wyjazd na święta , , to czy mogę rozliczyć się jako pendler i odliczyć diety i mieszkanie??

skoro nie miales zadnych przejazdow zeby odwiedzac rodzine to moze standardfradrag 10% bedzie sie lepiej oplacal???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok