Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

miłego dnia rodacy - Norwegia

Czytali temat:
(1042 niezalogowanych)
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
witam wszystkich , temat jak w tytule ale..... jestem architektem wnętrz z zamiłowania plastykiem ,nie szukam pracy bo jak większość polek zasuwam na "szmacie" ale bardzo chętnie dorobię sobie i z wielką przyjemnością służę poradami w upiększaniu waszych domów tych chwilowych i tych na stałe zapraszam tez ew. budowlańców nastawionych na rozwój swoich firm a wszystkich dyskutantów serdecznie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
jestem architektem wnętrz z zamiłowania plastykiem
nie szukam pracy bo jak większość polek zasuwam na "szmacie"
skoro nie potrafisz pracowac w swoim zawodzie w NO i nie umiesz sie odnalesc w PL to nie obraz sie ale jest dupa a nie architekt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:AgnieszkaOrganisciak napisał:jestem architektem wnętrz z zamiłowania plastykiem nie szukam pracy bo jak większość polek zasuwam na "szmacie"skoro nie potrafisz pracowac w swoim zawodzie w NO i nie umiesz sie odnalesc w PL to nie obraz sie ale jest dupa a nie architekt...
Ty masz Jacku Rację ...
Coś faktycznie jest na rzeczy ... .
---
Może Ona nie jest "dupa" ... tylko Olała to wszystko , Kiedyś tam i siadła na Laurach .
Ciesząc się chwilą , która Jej wtedy została Dana .
---
To prawie tak , jak jest Obecnie ze Mną ... .
---
Też się trochę Przebudziłem ... i powoli zaczynam "szaleć" w Kierunku Normalności , związanymi z Moim Faktycznym Zawodem i umiejętnościami Nijak Wykorzystywanymi w Norge .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
gabriel napisał:
Yatsek napisał:AgnieszkaOrganisciak napisał:jestem architektem wnętrz z zamiłowania plastykiem nie szukam pracy bo jak większość polek zasuwam na "szmacie"skoro nie potrafisz pracowac w swoim zawodzie w NO i nie umiesz sie odnalesc w PL to nie obraz sie ale jest dupa a nie architekt...
Ty masz Jacku Rację ...
Coś faktycznie jest na rzeczy ... .
---
Może Ona nie jest "dupa" ... tylko Olała to wszystko , Kiedyś tam i siadła na Laurach .
Ciesząc się chwilą , która Jej wtedy została Dana .
---
To prawie tak , jak jest Obecnie ze Mną ... .
---
Też się trochę Przebudziłem ... i powoli zaczynam "szaleć" w Kierunku Normalności , związanymi z Moim Faktycznym Zawodem i umiejętnościami Nijak Wykorzystywanymi w Norge .


e tam fiolet, nie zabłysniesz, bo tutaj jest masa profesjonalnych.....pijaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
tak dla ścisłości w PL mój zawód to fikcja , więcej zarabiałam malując na zlecenia niż projektując w NO bez biegłości w języku bynajmniej nie francuskim żadna firma mnie nie zatrudni ,
i uwierz wole leciec na szmacie ale z czystym sumieniem i bez obaw że nie starczy mi na rachunki niz w PL udawać wielkiego znawce stylów , nie mam charakteru Van Gogh-a żeby miec potrzebę zdychania z głodu w imię "sztuki"
a ponieważ jestem długo za zagranica i juz się nauczyłam ze Polak jak ci nie zaszkodzi to już ci pomoże ,jakoś nie jestem zdziwiona wpisami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
witam wszystkich , temat jak w tytule ale..... jestem architektem wnętrz z zamiłowania plastykiem ,nie szukam pracy bo jak większość polek zasuwam na "szmacie" ale bardzo chętnie dorobię sobie i z wielką przyjemnością służę poradami w upiększaniu waszych domów tych chwilowych i tych na stałe zapraszam tez ew. budowlańców nastawionych na rozwój swoich firm a wszystkich dyskutantów serdecznie pozdrawiam

Gdybys mogla rozwina to co pogrubilem powyzej.

Jestem bardzo ciekawy co ma wspolnego budowlaniec nastawiony na rozwoj swojej firmy z tym, ze jestes arch wnetrz. Intrygujaca korelacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
AgnieszkaOrganisciak napisał:
tak dla ścisłości w PL mój zawód to fikcja , więcej zarabiałam malując na zlecenia niż projektując w NO bez biegłości w języku bynajmniej nie francuskim żadna firma mnie nie zatrudni ,
i uwierz wole leciec na szmacie ale z czystym sumieniem i bez obaw że nie starczy mi na rachunki niz w PL udawać wielkiego znawce stylów , nie mam charakteru Van Gogh-a żeby miec potrzebę zdychania z głodu w imię "sztuki"
a ponieważ jestem długo za zagranica i juz się nauczyłam ze Polak jak ci nie zaszkodzi to już ci pomoże ,jakoś nie jestem zdziwiona wpisami


Obejrzalem Twoja galerie, dlaczego rozcierasz pastel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
dwie szybkie odpowiedzi
1) budowlaniec nastawiony na rozwój swojej firmy -w ofercie ma pakiet usług od np. postawienia domu do wykończenia pod klucz według indywidualnego projektu wliczonego w cenę a współpracę z inwestorem kończy oddając mu klucze do nieruchomości w której należy tylko powiesić swoje ubrania w szafach
2) rozcieram pastele ponieważ maluję dłońmi ,pastel idzie na dłoń i dopiero palce tworzą to co z pod nich wyjdzie , na końcu zaznaczam tylko ew. kontury nigdy nie na odwrót
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powiedz Agnieszko co cię tak przeraziło w momencie robienia tej fotki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka Organisciak
(AgnieszkaOrganisciak)
Wiking
nie sądziłam że wyglądam na przerażoną zdjęcie ma długa historię ale bardzo je lubię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok