Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Dekarz. Papa Termozgrzewalna - Norwegia

Czytali temat:
Damian Budnik Johne Patryk Tomasiak bobi bob Axl Mariuszowca Michał Łysikowski (3527 niezalogowanych)
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Witam, szukam pracy na stanowisku dekarz, przy zgrzewaniu papy termozgrzewalnej. Mieszkam w Polsce, jeszcze nie byłem w Norwegii.

olx.pl/oferta/dekarz-CID4-ID5xQ5p.html

tel. +48 884-777-561

Pozdrawiam, Mateusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
MateuszMaj napisał:
Witam, szukam pracy na stanowisku dekarz, przy zgrzewaniu papy termozgrzewalnej. Mieszkam w Polsce, jeszcze nie byłem w Norwegii.

olx.pl/oferta/dekarz-CID4-ID5xQ5p.html

tel. +48 884-777-561

Pozdrawiam, Mateusz

to chyba tylko adecco...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Pracowałeś przez tą firmę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
MateuszMaj napisał:
Pracowałeś przez tą firmę?

a czy to istotne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
MateuszMaj napisał:
Pracowałeś przez tą firmę?
wystarczy ze znam reguly gry w norwegii.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
MateuszMaj napisał:
Pracowałeś przez tą firmę?
A jakie to ma znaczenie ?.
Gdzie ktoś pracował.
W twoim przypadku najbezpieczniej będzie wyjechać za granicę właśnie przez podobnych pośredników.
I nie ważne czy to będzie Norwegia, Niemcy, czy inny Land.
może być to adeko, manpower, jibzone, wszystkie INNE które robią nabór z łapanki.
A to jak będą ciebie w takiej firmie traktować , będzie zależeć jedynie od ciebie samego.
Znam paru ludzi z jednego naboru adeko, którzy przeszli ten proces rekrutacji to samo szkolenie.
Przylecieli tym samym samolotem do tej samej firmy na miejscu. I po pierwszej wypłacie, pozostała tylko połowa, z 10 osób. Po pól roku pozostało tylko TRZY osoby, które pracują do dzisiaj już poza adeko. I chwalą sobie byłą firmę, a nieudacznicy wrócili do kraju i płakali na forum, że firma to dziadostwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Dzięki za odpowiedzi. Myślę, że na początek praca przez pośrednika nie będzie złym wyborem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
MateuszMaj napisał:
Dzięki za odpowiedzi. Myślę, że na początek praca przez pośrednika nie będzie złym wyborem.
I tak właśnie Trzymaj.
Jak trafisz na nabór do adeko, to mogą skierować ciebie na kurs norweskiego.
Skorzystaj z tego bezwzględnie i nie oglądaj się na innych.
W norwegi teraz jest duży nacisk na norweski w mowie i piśmie.
Balować będziesz jak znajdziesz stałą pracę już po adeko.
Z tych 10 osób o których pisałem wyżej, pięciu znało dobrze norweski jednak dwóch wolało wódę.
Pozostali potrafili tylko parę zwrotów i dużo wódy.

Pamiętaj również iż nie jest tyle ważny pośrednik, ile Firma w której pracuje się poprzez pośrednika.
Jak wejdziesz w "dupę" szefowi firmy, to może nawet przed czasem wykupić ciebie od pośrednika.
Taka jest gorzka prawda na emigracji.
Nic nie ma za darmo.
Nawet złodziej i przemytnik, musi się dobrze natrudzić,by dużo zarobić i nie trafić do Kryminału.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz Mateusz
(MMateusz)
Wiking
Dobrze piszesz kolego
Wyjechać chcę z myślą, żeby zostać na dłużej nie na jeden sezon. Jestem dekarzem i dobrze czuje się w tym temacie a praca przy zgrzewaniu papy jest moją mocną stroną bo lubię to robić. Napewno nie pojadę po to by chlać, tylko z myślą o przyszłości bo u nas wiadomo jak jest nawet jak się starasz to wkońcu i tak Cię ktoś wydyma. A pracodawca doceni umiejętności. Oby się tylko powiodło i będzie gitara. Dzięki za poświęcony czas w mojej sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gagatek napisał:
Pamiętaj również iż nie jest tyle ważny pośrednik, ile Firma w której pracuje się poprzez pośrednika. Jak wejdziesz w "dupę" szefowi firmy, to może nawet przed czasem wykupić ciebie od pośrednika.

jak jest dobry to i tak go wezmie... a jak glebiej wejdzie w tylek to tym wiecej gowna na nim zostanie... Gabrys, skoncz juz z tymi swoimi madrosciami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok