Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

1 Post

(Hilton)
Wiking
Ło matko Kzk!! Mam nadzieje, ze jak mi wywali prąd to tego "esa" na klatce schodowej to se sama moge właczyć???? Cały czas tak robie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
W elektryce tak jak w zyciu - wazne, zeby znalezc plus i minus i to polaczyc...
A na zyciu sie znam!!!

))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adrenalina54)
Wiking
Hilton napisał:
Ło matko Kzk!! Mam nadzieje, ze jak mi wywali prąd to tego "esa" na klatce schodowej to se sama moge właczyć???? Cały czas tak robie...

To ciekawe kiedy ci domek pójdzie z dymem. Obciążasz za bardzo ten kurs. Oszczędzaj biedaka. Ja miałem tak w domu z bezpiecznikiem od kuchni. Jak zacząłem grzebać to się do nadpalonego kabla dokopałem. Więc wymieniłem wszystko wraz ze skrzynką bezpieczników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adrenalina54)
Wiking
Hilton napisał:
Moj mąż tez jest elektrykiem, ale naprawia juz w innym domu A ja w razie potrzeby dzwonie do kolegów.

To co ty za kolegów masz że dalej ci wywala? No chyba że zależy im na częstych wizytach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
oni tu sa przynajmniej 20 lat do tylu,szczegolnie sluzba zdrowia, telekomunikacja i wiele innych.
ich nieszczesciem jest ta ropa i gaz.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
adrenalina54 napisał:
Hilton napisał:
Ło matko Kzk!! Mam nadzieje, ze jak mi wywali prąd to tego "esa" na klatce schodowej to se sama moge właczyć???? Cały czas tak robie...

To ciekawe kiedy ci domek pójdzie z dymem. Obciążasz za bardzo ten kurs. Oszczędzaj biedaka. Ja miałem tak w domu z bezpiecznikiem od kuchni. Jak zacząłem grzebać to się do nadpalonego kabla dokopałem. Więc wymieniłem wszystko wraz ze skrzynką bezpieczników.


A mi jak sie zepsul samochod to sobie kupilem drugi!!!!!! A co przeciez mechanik samochodowy jestem z zawodu!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
tropik napisał:
oni tu sa przynajmniej 20 lat do tylu,szczegolnie sluzba zdrowia, telekomunikacja i wiele innych.
ich nieszczesciem jest ta ropa i gaz.
pozdrawiam


Racja, szczególnie telekomunikacja, przecież sieć 4G to przeżytek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Grzes203 napisał:
tropik napisał:
oni tu sa przynajmniej 20 lat do tylu,szczegolnie sluzba zdrowia, telekomunikacja i wiele innych.
ich nieszczesciem jest ta ropa i gaz.
pozdrawiam


Racja, szczególnie telekomunikacja, przecież sieć 4G to przeżytek



no i nie sa tak skomputeryzowani jak inne....rozwiniete...kraje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adrenalina54)
Wiking
Nie wspomnę o systemie antykolizyjnym dla statków. Sterowania z Kongsberg Maritime. Systemów naprowadzania rakiet. Itp. Tak więc są bardzo zacofani, ale to polak wymyślił wycieraczki i spinacz biurowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
ulv72 napisał:
Grzes203 napisał:
tropik napisał:
oni tu sa przynajmniej 20 lat do tylu,szczegolnie sluzba zdrowia, telekomunikacja i wiele innych.
ich nieszczesciem jest ta ropa i gaz.
pozdrawiam


Racja, szczególnie telekomunikacja, przecież sieć 4G to przeżytek



no i nie sa tak skomputeryzowani jak inne....rozwiniete...kraje...


A do tego jak placisz wieksza kwote gotowka to patrza na Ciebie jak na wariata,jedza robale z morza,co drugi latem mieszka gdzies w lesie w domach z drewna i kurcze niechca pojac ze my POLACY przynieslismy im cywilizacje!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok