Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

wynajem mieszkania - Norwegia

Czytali temat:
Arturro nieznane:) nadin . (412 niezalogowanych)
14 Posty
Wiking
Hejka,gdzie moga zalatwic zasilek mieszkaniowy, jaki druk wypelnic i co trzeba zlozyc???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Jaki zasilek mieszkaniowy z jakiego tytulu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
O dodatek mieszkaniowy starasz sie w Husbanken. Na ich stronie jest tez kalkulator i mozna obliczyc ile ewentualnie mozna dostac dopłaty. Trzeba spełnic szereg wymogów, procz wniosku o dofinansowanie, trzeba zlozyc kilka innych dokumentów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
A jakie wymagania musze spelnic?,jak dotad radzilismy sobie,ale niedlugo rodze i musimy wynajac wieksze mieszkanie,obecnie nie pracuje a wczesniej pracowalam nielegalnie wiec teraz nic mi sie nie nalezy a z wyplaty mojego meza nie jestesmy w stanie wynajac mieszkania za okolo 7 tys.NOK miesiecznie,wiec jak mozesz to podaj mi wiecej szczegolow w tej sprawie dzieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
mamuska napisał:
A jakie wymagania musze spelnic?,jak dotad radzilismy sobie,ale niedlugo rodze i musimy wynajac wieksze mieszkanie,obecnie nie pracuje a wczesniej pracowalam nielegalnie wiec teraz nic mi sie nie nalezy a z wyplaty mojego meza nie jestesmy w stanie wynajac mieszkania za okolo 7 tys.NOK miesiecznie,wiec jak mozesz to podaj mi wiecej szczegolow w tej sprawie dzieki.

www.husbanken.no
jest do wyboru opcja po norwesku lub angielsku, wszystko jest napisane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok