Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

44 Posty
Bogusław Linda
(boguslaw108)
Nowicjusz
Witam skoro zostales wyslany na permittering to powiedz mi czy dopilnowales wszystkich formalnosci. Zarejestrowanie sie jako bezrobotny to jedno a wyslanie do nich papierow to drugie. Ja juz bylem 2 razy na permitteringu I teraz jestem 3 raz. U mnie wyglada to tak
1. Rejestruje sie na stronie NAV I robie CV, po czym jestem zarejstrowany najko bezrobotny
2. Wchodze w zaklade DIN PROFIL I tam wpisuje swoj numer konta - jak nie masz wpisanego beda ci przychodzily czeki
3. Wysylam wszystkie potrzebne papiery czyli
- kopia paszportu
- kopia pozwolenia na pobyt
- kontrakt od firmy
- skierowanie na permittering of firmy
- tzw ferste side z NAV z kodem kreskowym
- podanie o permittering ze strony NAV

Dostaje odpowiedz w ciagu 2 tygodni I pieniadze wplywaja na konto. Zarobilem jakies 265 000 nok brutto I mam przyznane niecale 13 000 nok brutto, 6500 nok co dwa tygodnie minus maly podatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Bogusław Linda
(boguslaw108)
Nowicjusz
Aha I co kasiorki. Liczy sie data zarejestrowania jako bezrobotny. To, ze papiery wyslesz pozniej to sie nic nie stanie. Pierwsze 3 dni od momentu zarejestrowania masz nieplatne, to jest czas na rozpatrzenie dokumentow.

Jakbys mial pytania napisz na priva to ci wszystko na spokojnie wyjasnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok