Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Lukasz Lucky Luke Wielkoreki (2008 niezalogowanych)
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
Video...Pozwoliłam sobie sprawdzić twój profil i odnalazłam twój opis "Przytulek Frustratow". Rozumiem teraz fakt, że do każdego masz jakieś pretensje...Wiesz, mi osobiście jest żal takich ludzi, bo uważam, że każdy zasługuje na to aby być szczęśliwym ale nie każdy wie jak to uczynić. Na tym forum naprawdę są ciekawe i fajne osoby. Spotykają się na naukach gry na instrumentach, czy też aby pojeździć na rolkach, czy zagrać w siatkówkę. Chcemy cieszyć się życiem, a nie użalać nad niedoskonałościami. Może zamiast cedzić wszystkie słowa na forum i wyszukiwać czego tu u licha się jeszcze doczepić to przyjmiesz moje zaproszenie chociażby na niedzielny kurs gitary klasycznej, i zobaczysz,że czasami warto się uśmiechnąć.
Pozdrawiam


Sorry Silesia, ale naprawde nie wiem juz jak z Toba gadac. Z mojego prostego pytania DO CIEBIE urosla jakas kuriozalna wymiana zdan. Przesledz prosze watek. Jedyne co dobrego z tego wyniklo, to to ze kzk rozwinal swoja zlota mysl. I chwala mu za to!!!
Przytulek Frustratow to oczywiscie ironia na poczet forum).

Tez pozdrawiam i zycze jeszcze wiecej zadowolenia z zycia /bez ironii/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
O.K. Dziękuje. Ale jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania do mnie to wal śmiało, hahahaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
a ze mna to chyba najlepiej rozmawiać jak, jak z przyjacielem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
a ze mna to chyba najlepiej rozmawiać jak, jak z przyjacielem

Skoro tak, to powiem po przyjacielsku, Silesia.
Az mi przykro, ze "ten gosc" - zalozyciel tematu zadrwil z Ciebie i innych, bo polecieliscie po jego sznureczku jak tralala.
Ach to oburzenie, to zaangazowanie, ach ten moralizatorski ton, och!!!...
Skad on to wszystko wiedzial? Ciekawe

Aaaa, i to by bylo na tyle. Ja juz tu nie pisze. Trzeba sie cieszyc zyciem, prawda, Silesia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
video napisał:
Silesia napisał:
a ze mna to chyba najlepiej rozmawiać jak, jak z przyjacielem

Skoro tak, to powiem po przyjacielsku, Silesia.
Az mi przykro, ze "ten gosc" - zalozyciel tematu zadrwil z Ciebie i innych, bo polecieliscie po jego sznureczku jak tralala.
Ach to oburzenie, to zaangazowanie, ach ten moralizatorski ton, och!!!...
Skad on to wszystko wiedzial? Ciekawe


''ten gość '' założyciel tematu to ty
sprowokowałeś ludzi żeby się tu spowiadali potem zmieniasz nicka i masz ubaw .....dobranoc dupku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Video przepraszam ze sie wtrace po raz kolejny ale wkur...... mnie zawsze takie gadanie jak zalozyciela watku! Zawsze wyrazalem taka wlasnie opinie jak jak tutaj i jezeli masz ochote i checi(a pewnie nie masz wiec uwierz na slowo)to przesledz watki ktorych juz tutaj byly dziesiatki w podobnym tonie a przekonasz sie o tym. wczesniej bylem zalogowany jako fazi.Masz racje ze ktos gra sobie i pogrywa na Nas ale nigdy nie zostawie tego bez komentarza. Pewnie coraz ostrzej bede pisal chodz przez dwa lata mojego pobytu na tym portalu unikalem takiego slownictwa. Jestem tutaj stosunkowo krotko ale wiem ze tez dzieje sie naszym rodakom wiele niesprawiedliwosci ktorych przyczyny maja rozne podloze.Wspolczuje zalozycielowi watku tak naprawde -sciagnal rodzine cos nie poszlo i jest ciezko ale kto mowli ze tutaj jest lekko i wszystko darmo???? To jest powod do tego by pisac ze dziesiatki tysiecy Polakow jest glupich ze tutaj pracuje i wiaze z tym krajem przyszlosc?????Czy to jest powod do obrazania Norwegow jako narodu i obrazania tego kraju????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Andy hellboy napisał:
video napisał:
Silesia napisał:
a ze mna to chyba najlepiej rozmawiać jak, jak z przyjacielem

Skoro tak, to powiem po przyjacielsku, Silesia.
Az mi przykro, ze "ten gosc" - zalozyciel tematu zadrwil z Ciebie i innych, bo polecieliscie po jego sznureczku jak tralala.
Ach to oburzenie, to zaangazowanie, ach ten moralizatorski ton, och!!!...
Skad on to wszystko wiedzial? Ciekawe


''ten gość '' założyciel tematu to ty
sprowokowałeś ludzi żeby się tu spowiadali potem zmieniasz nicka i masz ubaw .....dobranoc dupku


I co, moze mam Ci odpyskowac?
Czy ktos zna tego pana?
A moze moderator zna tego pana. Widzisz kzk, chetnie bym jeszcze cos napisal, bo nie jest mi obce co mowisz, ale ja w takim klimacie zle sie czuje. Nikogo tu nie obrazilem i niestety nie obraze, choc moze taki pan ma inne oczekiwania.
Ps. Silesia, teraz rozumiesz skad sie wzial Przytulek Frustratow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ale na to czekałeś wreszcie ktoś strasznie ci naubliżał to może zginiesz stąd albo znów zmienisz nicka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Ale ja napisze -jezeli ktos (czyli niby Ty Video) zaklada watek a potem zmienia nick zeby go komentowac to dla mnie jest to bez rozumne zwierze nie odpowiadajace za swoje slowa i czerpiace przyjemnosc z zaspakajania najnizszych mozliwych instyktow(to tak grzecznie zeby nie uzywac epitetow). Mam nadzieje ze to Nie Ty Video.Dobranoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
video napisał:


...Skad on to wszystko wiedzial? Ciekawe


Z doświadczenia?

www.mojanorwegia.pl/forum/view/praca%2c_...ci_w_gumy.html#37502
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok