Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

zwrot podatku bardzo dziwna sprawa - Norwegia

Czytali temat:
(385 niezalogowanych)
1 Post
Łukasz hsdghags
(jony111)
Wiking
witam jak w temacie dostałem zwrot podatku za rok 09 w wysokości ok 10000 nok , sęk w tym że się nie rozliczałem ze skate. a jeszcze dziwniejsze jest to ,że prace zacząłem w ubiegłym roku we wrześniu mając tylko umowę o pracę i pozwolenie z policji . dopiero na początku tego roku w styczniu dostałem tymczasowy nr personalny , otworzyłem rachunek bankowy . Czy ktoś wytłumaczy mi za co są tę pieniążki ,może to jakaś pomyłka .........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jedno jest pewne, że nie musisz się sam rozliczyć, żeby dostać zwrot. Skatt wie o tobie wszystko, wysyłają papiery do rozliczenia z propozycją, jeśli ich nie odeślesz, to znaczy, że ze wszystkim się zgadzasz. Jeśli uważasz, że należy ci się więcej niż zaproponowali i masz na to odpowiednie dokumenty, to wtedy wysyłasz korektę, którą oni rozpatrują. Ja na przykład do tej pory nie rozliczałam się, tylko przyjmowałam ich propozycję, bo wszystko się zgadzało. Raz dopłacałam, dwa razy dostałam zwrot.
Co do numeru personalnego oraz konta to trochę to niejasne, ale chyba wystarczy fakt, że miałeś legalną pracę, a formalności były w toku. Twój pracodawca zapewne wysyłał co trzeba do Skatt i stąd wiedzą ile ci się należało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jak nie mial skattekort, to mu pobrano wiekszy podatek ( 50% ), potem karte juz mial i zwrócili... wielkie czary mary
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok