Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
Dariusz Pieron Keram82 Keram82 (2591 niezalogowanych)
56 Postów
JOANNA BEKKEVOLD
(PATRIOTKA)
Nowicjusz
Dzis powinnas dostac pismo z informacja , czy masz placic ,czy dostaniesz zwrot ,moze poczta sie spoznia u Ciebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Justyna x
(justyna85)
Początkujący
i co dowiedziałas sie gdzie jest twoja kaska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
dzwonilam po 13 minutach powiedziano mi ze jestem 54ta w kolejece na polaczenie z obsluga klienta, wiec sobie darowalam, trza sie chyba przejechac do biurowca heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Na altinn.no możesz sprawdzić prędzej co z twoim rozliczeniem podatku, może listonosz niedomaga i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
no ale chodzi o to ze na altrinie tez nic nie ma ;(
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
rozmawiałem dzisiaj z norwegiem i pytałem go o podatek , on odpowiedział że do końca z tym podatkiem to tutaj nikt nie wie jak to jest, on też. Dowiedziałem się że w tym roku podatek obliczają na podstawie jakiegoś śmiesznego kalkulatora którym posługuje się urząd podatkowy. jak zadzwonisz do urzędu podatkowego to nikt ci nie odpowie telefonicznie co do zwrotu podatku, lub do dopłaty podatku. sam jestem zdziwiony bo miałem dochód inny od tego co podają w skattelister, nie wiem już nic-tyle człowiek tu siedzi i dalej głupieje!!! , niby wszystko wiadomo-aż tu nagle nie wiem o co chodzi, może z czasem się dowiem ale na dzień dzisiejszy nie wiem !! na jakiej zasadzie opierał się urząd podatkowy obliczając podatek za 2009 rok nie wiem?, ten norweg też nie wie i powiedział mi żebym nad tym się nie zastanawiał bo zgłupieje do reszty, on też w zasadzie nad tym myślał bo coś mu się nie zgadza--- skąd te dane?! nie wiem czy dostanę zwrot czy mam dopłacić- co będzie to będzie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
ano ja wg skatelister zarobilam 0 kr za ubiegly rok a danych mojego meza wogle nie ma, ja rowniez niewiem o co w tym wszystkim chodzi, no coz trzeba chyba to przeczekac bo takich petentow jest teraz duzo i dzwonienie nic nie da, moze przejchanie sie da, dzieki mase
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
ania_s napisał:
ano ja wg skatelister zarobilam 0 kr za ubiegly rok a danych mojego meza wogle nie ma, ja rowniez niewiem o co w tym wszystkim chodzi, no coz trzeba chyba to przeczekac bo takich petentow jest teraz duzo i dzwonienie nic nie da, moze przejchanie sie da, dzieki mase

Aniu a kto cie rozliczal za 2009 rok?
Bo ty juz powinnas jakies informacje dostac w czerwcu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
hmm jak kto sama sie rozliczalam
razem z moim chlopem poszlismy do Skate jak wiekszosc ludu zlozylismy papiery do konca kwietnia bodajze byl termin, po czym przyslali pisemko ze niekorzy otrzymuja rozliczenia w czerwcu a niekorzy w 20 pazdziernika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
ania_s napisał:
hmm jak kto sama sie rozliczalam
razem z moim chlopem poszlismy do Skate jak wiekszosc ludu zlozylismy papiery do konca kwietnia bodajze byl termin, po czym przyslali pisemko ze niekorzy otrzymuja rozliczenia w czerwcu a niekorzy w 20 pazdziernika


Ale Tobie nie napisali ze akurat w tym roku Ty dostaniesz w pazdzierniku?
A z tych dokumetow co Ci skatt przyslal w okolicach np. marca to mialas czy mieliscie zwrot czy doplate?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok