Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Kuba B Andrzej Sykucki (1007 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie piszcie że się nie ma wszystkich uprawnień bo to nie prawda- nasze Polskie prawko też ma takie same uprawnienia jak Norweskie i przestańcie pisać bzdury-- od 12 lat posługuje się tutaj prawkiem z PL i jak na razie nie mam z tym problemów, jeżdżę ciągnikiem , samochodem i quadem też a mam tylko B kategorię-- byłem swego czasu na policji i poprostu zapytałem , jakimi pojazdami w Norge mogę jeździć mając B a w dodatku prawko z PL- i uzyskałem odpowiedź taką jaką wyżej wymieniłem. I nie ma póki co nakazu żeby pracownicy z europy którzy pracują w Norwegii musieli zmieniać prawo jazdy na norweskie-- to jeszcze nie Polska że szuka się pieniędzy na czymkolwiek bo budżet państwa nie wyrabia, i pasuje wyciągnąć jeszcze jakiś grosz od obywatela ustanawiając kolejny chory przepis
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
byłem swego czasu na policji i poprostu zapytałem , jakimi pojazdami w Norge mogę jeździć mając B a w dodatku prawko z PL- i uzyskałem odpowiedź taką jaką wyżej wymieniłem.

widzisz jako myśliciel należysz do tej 20 % mniejszości polskiej nie analfabetów wtórnych i jako taki poszedłeś, tam gdzie znają odpowiedź. pozostała większość szuka oświecenia po różnych przybytkach typu fora internetowe. tam im odpowiedzi udzielają inni analfabeci, w tutejszym przypadku jest jeszcze 1,5 analfabetki( która na szczęście znikła ostatnio) co to na każde pytanie mają odpowiedź. i tak coś dzwoni w tych ichnich odpowiedziach. tylko na jaką nutę i w którym kościele
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
no bo przecież na forum nie zapytam jasta102, ponieważ okazać się może że faktycznie na końcu będę musiał iść do czarodzieja po poradę.

wiesz jak jest, niby wszystko zawsze da się wyjaśnić, na swój czy tam jakiś inny sposób... odpowiedź zawsze uzyskasz skoro pytasz, tylko nie zawsze ma to pokrycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Andrzej Sykucki
(facio)
Wiking
Dzięki za wyczerpującą podpowiedz czy poradę o którą prosiłem . życzę miłego weekendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok