Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Mieszkanie za przystępną cenę - Norwegia

Czytali temat:
Krzysiek M ANDRZEJ ANDRZEJ Daniel Ozimski M@rek K@@@ (1823 niezalogowanych)
4 Posty
Wiking
Szukam mieszkania, nie ukrywam taniego jak na norweskie warunki. Od maja zaczynam pracę w Oslo na 70% pełnego etatu oraz będę zarabiać z 100NOK/h (lub trochę mniej). Po kalkulacji, abym mógł jako tako żyć potrzebuję lokum w granicach 2000NOK-3000NOK za msc. Najlepiej gdyby było to akademik lub coś w tym stylu, ale jak nie będzie, to zwykłymi pokojami w mieszkaniu nie pogardzę . Koleżanka, poleciła mi akademiki z strony www.sio.no ale okazało się że przyjmują tylko studentów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
najbliższe mieszkania w okolicy Oslo i w granicy 2000... 3000 nok to gdzieś koło Szczecina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
MrEagle napisał:
Szukam mieszkania, nie ukrywam taniego jak na norweskie warunki. Od maja zaczynam pracę w Oslo na 70% pełnego etatu oraz będę zarabiać z 100NOK/h (lub trochę mniej). Po kalkulacji, abym mógł jako tako żyć potrzebuję lokum w granicach 2000NOK-3000NOK za msc. Najlepiej gdyby było to akademik lub coś w tym stylu, ale jak nie będzie, to zwykłymi pokojami w mieszkaniu nie pogardzę . Koleżanka, poleciła mi akademiki z strony www.sio.no ale okazało się że przyjmują tylko studentów.

To na takich warunkach to lepiej siedź w PL przynajmniej język znasz
A tak to bedzie chojni. Z grzybnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
to nawet na rozbicie namiotu nie starczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Andre ved mark napisał:
najbliższe mieszkania w okolicy Oslo i w granicy 2000... 3000 nok to gdzieś koło Szczecina
hmm
a jakby kilka kilometrów w bok od Kirkenes poszukał
to może tam by było bliżej i taniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
sprawiedliwy sprawiedliwy
(sprawiedliwy2013)
Wiking
...hmm.niech pomysle: mam garaz w ktorej mam zamrazalke...a w zamrazalce dobre(niedobre) polskie miesiwo.Za 2tys udostepnie miejsce.loze sie wstawi. Warunek tylko jeden-pilnowac zamrazary,co by mi amba kielbasy oraz miesiwa nie wciagnela. Dam umowe najmu. pisz na priv. buhahahahhahha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MrEagle napisał:
będę zarabiać z 100NOK/h (lub trochę mniej)
Mam nadzieje, ze to placa netto a nie brutto. Bo jak przyjdzie jeszcze od tych 100NOK placic podatek, to chyba juz nic nie zostaje, jak tylko zęby w sciane.

Moze za te 3000 to uda ci sie znalesc gdzies miejsce w pokoju, moze i sam pokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Moze za te 3000 to uda ci sie znalesc gdzies miejsce w pokoju, moze i sam pokoj.


i 2 000 za bilet miesieczny zeby dojechac ze wsi do pracy

chyba ze go przygarnie jakas rozwodka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Elise napisał:
MrEagle napisał:
będę zarabiać z 100NOK/h (lub trochę mniej)
Mam nadzieje, ze to placa netto a nie brutto. Bo jak przyjdzie jeszcze od tych 100NOK placic podatek, to chyba juz nic nie zostaje, jak tylko zęby w sciane.

Moze za te 3000 to uda ci sie znalesc gdzies miejsce w pokoju, moze i sam pokoj.



To jest już netto.

Dobra, rozumiem wasze aluzje. A możecie mi powiedzieć, ile wydaje się tak średnio na jedzenie w ciągu miesiąca? Chodzi mi dla jednej osoby. Dodam, że nie chodzi mi o jedzenie z górnej półki oraz obżeranie się.
Przy okazji, za 5000NOK można znaleźć już jakieś lokum (pokój lub mieszkanie)? Bo może przesadziłem z tym 2-3tys
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Marta Pawlak
(akidaki)
Nowicjusz
Mieszkanie? Oj...
Pokój? No może gdzieś na obrzeżach...

Jedzenie z dolnej półki też nie jest tanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok