Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

kurs norweskiego sarpsborg - Norwegia

1 Post

()
Wiking
CZY KTOS COS WIE O KURSIE NORWESKIEGOW SARPSBORGU PLIS?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
zosia ****
(brevik)
Wiking
sądzę że mogłabyś sie udac do norsk center albo do AOF (w centrum) bo wiem ze w tych szkołach sa kursy norweskiego dla obcokrajowcow pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Noemi Bernat
(Noemi)
Wiking
hej a gdzie to jest??w jakim miejscu bo ja mieszkam w Egersund i bylam na kursie ale lipa byla bo malo godzin lekcji..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sainz123)
Wiking
Nie wiem niestety gdzie sie w Sapsborg na taki kurs zalapac. Ja sie ucze sam, mam caly kurs z ESKK ale najlepiej lapac cos od ludzi z ktorymi sie przebywa. Uwazam jednak ,ze kurs to dobra sprawa...pozdrawiam z Fredrikstad)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
emilia waaale
(laotong1)
Wiking
witam serdecznie
ja obecnie chodze na kurs norweskiego w sarpsborgu.zajecia sa w poniedzialki od 18 do 20.30
lekcje prowadzone sa przez nauczycielke norweska..jest naprawde fajnie.zajecia sa w budynku music kluben.ulice moge ci podac w nastepnym poscie bo musze poszukac.jesli nadal jestes zainteresowany daj znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna MZ
(Ania MZ)
Wiking
Czy polakom przysluguje bezplatny kurs norweskiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja też uczę się sama w domu z ESKK bo nie znalazłam u siebie żadnego kursu , a może ktos wie coś na temat kursu w Hakden ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Laotong1 ile płacisz za kurs ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KASIEK)
Wiking
a ile kosztuje taki kurs?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
** mancik **
(mancik)
Początkujący
Prywatnie gdzie Polka np.wyklada do 2000kr w zaleznosci od etapu,w AOF Sarpsborg ponad 2000kr za etap w zaleznosci od godzin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok