Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

konto walutowe - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Jan Maryjan iwcia29 kojar Joanna Kuchnicka mart enty ON Tamten Ikett Personalpartner wiewiorek Riggman SonyVaio Sułtan Mariuszlec (793 niezalogowanych)
15 Postów
iwcia29 kojar
(iwcia29)
Wiking
witam zalozylam konto walutowe w pko zubr robie przelewy z konta norweskiego Nordea i pobiera mi bardzo duzo 300 koron jakos wydaje mi sie to duzo przy przelewie 10,000 zabiera mi 300 koron moze robie cos zle nie wiem a jak u was to wyglada????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
chyba wypadaloby sie spytac w banku bo chyba oni sa najlepiej poinformowani co do Twoich przelewow, czy jak jestes chora to idziesz do lekarza czy pytasz na forum... ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sułtan
(Sułtan)
Wiking
Każdy bank nalicza opłatę przy przelewach międzynarodowych. Opłata do 5000 nok wynosi 150 nok. Także 300 nok za przelew 10000 to wcale nie aż tak dużo. Jeżeli chciałabyś płacić mniej, musisz zobaczyć, czy może w Twoim polskim banku płatność jest mniejsza. Ewentualnie można spróbować przekonać się o tym samemu. Wtedy przed wysłaniem przelewu musisz w opcjach zmienić, żeby opłata za przelew była po stronie odbierającego, nie wysyłającego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok