Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
darek d (990 niezalogowanych)
12 Posty
Małgorzata S....
(Gołsza)
Wiking
Dziekuje serdecznie za odpowiedź. Bardzo mi pomogła Twoja informacja. Teraz właśnie czekam, czy ktos mnie podbije , czy nie . Mam nadzieje, że dom będzie nasz, bo i tak trzeba długo czekać na decyzje. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jasna napisał:
Gołsza napisał:


Oczywiscie nie mam norweskich literek, ale jak umiałam tak zamieniłam
Prosze o pomoc!
Z góry dziękuje.


Tak na przyszłość.. na pasku łindołsa na dole widnieją małe literki PL.. klikasz na nie, potem "pokaż pasek języka", potem "pomoc" ( a dokładniej strzałka w dół obok pomocy), potem "ustawienia".. potem kilkasz "dodaj" znajdujesz norweski i na koniec klikasz ok

NO zapisze ci się na dole na pasku i teraz bedziesz zmieniać język 2ma kliknięciami

( trzeba sobie ułatwiać życie)


Bardzo cię proszę, ulatw życie i sobie i innym i zacznij wreszcie qurwa myśleć, a nie tylko doradzić po omacku.
Tak na przyszłość ciemna masso... Nie każdy używa windowsa, są tacy, którzy używają linuxa , są tez tacy, którzy korzystają ze sprzętu firmy Apple . Są tez tacy, którzy nie nadążają za nowinkami.
Ale ty przyjelas, ze bankowo ona ma windowsa, i ze bankowo korzysta ze swojego komputera , a moze ktoś jej udostępnił i nie moze nic zmieniać i dodawać języków?
Odezwała sie ciocia "dobra rada" .

Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Hilton..
.. tak na przyszłość...

Ściągnij Wargę z Nosa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Hilton napisał:
Nie każdy używa windowsa, są tacy, którzy używają linuxa , są tez tacy, którzy korzystają ze sprzętu firmy Apple . Są tez tacy, którzy nie nadążają za nowinkami.


Statystycznie windows używa od 70-80 % wszystkich posiadaczy kompów, linux 0,5 do 2 %, Mac'a ok 4-7%... Faktycznie.. debil ze mnie.. jak MOGŁAM założyć, że ona ma windows?

A w związku z tym, że SA TEZ TACY KTORZY ( jak to sama napisałaś) NIE NADĄŻAJĄ ZA NOWINKAMI, ośmieliłam się ( o wybacz mi WSZECHMOCNA Hilton) udzielić informacji dość pomocnej na przyszłość..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok