Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

WRONG SECURITY CODE - Norwegia

Czytali temat:
Magda lena anakondaa Jakaś tam (11389 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
MOZE MODERATORZY W KONCU WYJASNIA LUB ZROBIA COS Z TYM GÓWNEM? DLACZEGO PO GODZINIE 21SZEJ NIE MOZNA WYSŁAc PRYWATNEJ WIADOMOSCI? Z POWODU "ron sekjuriti koud"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hilton.... nie krzycz tak glosno wiesz, ze tu sie szybko nie pracuje, daj troche czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
ulv72 napisał:
hilton.... nie krzycz tak glosno wiesz, ze tu sie szybko nie pracuje, daj troche czasu




No tak,po nowesku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
ulv72 napisał:
hilton.... nie krzycz tak glosno wiesz, ze tu sie szybko nie pracuje, daj troche czasu

Przy pierwszym spotkaniu ukamieniujemy Cię,chyba że się poprawisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Ulv, przyjdziesz na rocznicę reportu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
ulv72 ale pierwszego dnia to Ty masz sie wykazac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Unnskyld, ale gdzie w mojej wypowiedzi są wykrzykniki?? Jest duzy tekst, a to oznacza ze mówie wyraźnie, tak, aby wszysscy zrozumieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Hilton,może na "naszym" forum,wprowadzili godzinę policyjną
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Godzina policyjna to mi sie strasznie kojarzy. Nigdy nie zapomne sytuacji, jak mialam moze 5 lat, był stan wojenny i do autobusu weszli jacys faceci w wojskowych ubraniach i kazali pasazerom przygotowac dowody osobiste. Ja sie wtedy odwróciłam do szyby i drżałam ze strachu, bo wiedziałam co to jest dowód osobisty , ale nie wiedzialm ze dzieci takiego nie musza miec... i przez te kilka minut myslalam co sie stanie, czy zabiora mnie od mamy z powodu tego ze nie mam dowodu. Nigdy tego nie zapomne, nigdy. Bałam sie odwrócic i prosiłam bozie zeby cos zrobiła i ci wojskowi panowie nie zapytali mnie o dowód.
To jest trauma. Wiec zaden moderator mi nie straszny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
tja.... no wiec wyslalem teraz wiadomosc... po pierwszej probie - haslo wrong security code ... ponowilem i wiadomosc juz poszla.... sprobowalem jeszcze raz wyslac nowa wiadomosc i poszla od razu...
niemniej widac, ze nie dziala to tak jak powinno, moze uda sie poprawic ale nic nie obiecuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok