Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
(2174 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
zybi kapusta napisał:
to przeczytaj pierwszy post, potem moj na pierwszej stronie tegoz watka, to moze znajdziesz te szare komorki zeby w koncu zakumac o co mi chodzi!

jezeli nie to ci odpowiem ze nie ma takiego urzadzenia jak polsat cyfrowy(jest to operator telewizji cyfrowej), a osoba ktora zaczala watek napisala ze potrzebuje pilota do (w moim rozumowaniu) do takowego operatora nie precyzujac o jaki dekoder czy tez urzadzenie chodzi!


Jakbyś tumanie nie zauważył to drugi post do tego tematu jest mój, (po co mam czytać go po raz kolejny???)
Osoba dodająca pytanie nie wyraziła się jasno co nie oznacza że forumowicze nie zrozumieją o co chodzi.
(poza jednym malkontentem)

jak chcesz się dowartościować i wylewając swoje "racje" (nie mające związku z tematem) cytując kogoś to czytaj temat od początku.

1. przeczytaj pierwszy post.
2.przeczytaj kolejne.
3. odpowiedz na zadanie pytanie.
4. cytuj zadającego pytanie jeśli masz jakieś obiekcje. (cytując moje posty sam z siebie robisz idiotę który nie potrafi czytać ze zrozumieniem)
5. dodaj coś co wnosi cokolwiek nowego do tematy zamiast robić "flejma"
6.polecam okłady z kapusty tudzież innych gołąbków celem porostu szarych komórek (w ilości większej niż te które odpowiadają za odruch "pawłowa" może się uda w co wątpię)
7. www.collegehumor.com/video:1907543

długo by można ale co to wnosi do tematu???

zibi kapusta cytuje moją wypowiedź odpowiadając na zadane pytanie w pierwszym poście, zarzucając mi niezrozumienie jego wypowiedzi i nie czytanie wątku od początku (DRUGI POST!!!) ???WTF?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
CZY MA KTOS JAKIES NAMIARY NA OSOBE KTORA ZAJMUJE SIE USTAWIANIEM ANTEN POLSATU CYFROWEGO? JESLI TAK TO PROSZE O KONTAKT! czekam i POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz Wolyniec
(Tomek z Bergen)
Wiking
Witam ustawiam profesjonalnie anteny sat w Bergen i okolicach
z pytaniami prosze dzwonic pod numer tel 452 33 795
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MAREK GDANIEC
(MARKO32)
Wiking
witamkieruje sie do wszystkich mieszkam w skåren kolo brønnøysund i mam problem z ustawieniem anteny sat. na hot bird cyfrowego polsatu ustawilem na astre ale mam same niemieckie kanaly czy ktos moze mi pomoc jak mam i w jakim kierunku ustawic antene??kalkulatory z netu nie pomogly mi moze ktos mieszka w okolicy i poda mi wszystkie dane co do ustawienia dziekuje z gory
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MAREK GDANIEC
(MARKO32)
Wiking
wracam do mojeo jeszcze pytanka jezeli ktos mieszka w okolicy gdzie ja mieszkam prosze o kontakt zeby pomoc mi ustawic cyfrowy polsat oto moj e-meil pass56@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok