Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Czytali temat:
halina manka Piotr L. Katarzyna Pliszka Joanna Kuchnicka Kasia Tłumacz Dominika Wasylka Katarzyna Kabat ayahuazca ayahuazca od urodzenia dumny z pochodzenia Paruna baskak Łukasz Ch Modest89 Z Norwegii (6571 niezalogowanych)
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
anetapolak napisał:

Mówiłam, że to kółko różańcowe z helenką - teraz jeszcze dawidek powinien się uaktywnić i mielibyśmy już pełnię szczęścia


Skoro juz optimus na temat boga wjechal, to nazwijmy tych troje "swieta rodzina" (albo trojca )

[/quote]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
Gabriel napisał:
tonnny napisał:No widzisz i tu typowy Polak wyłazi z ciebie bez sukcesu i prestiżu nie ma pieniędzy nikomu nie kapie hehe no a teraz powiesz,że ukradł -
typowe dla leni i pismaków forumowych

HE che ...
FAKTYCZNIE trafiłeś w DZIESIĄTKĘ ...
z tym Leniem w kierunku Optimusa ...
CHA cha ha ...
---
Optimus to leń nad lenie
Ponieważ na tego Lenia ... bez cienia ...
---
To pracują takie żuczki jak ty ... i Ja ...
O ile zechce Nas zatrudnić ...!
---
ECH
skąd ty się pajacu zerwałeś ?
Skąd !?






Tak ,tak a świstak siedzi i zawija w te sreberka a do mnie mów królu Arturze ,pozamieniacie się z mózgami na dupy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Po pierwsze, tepa strzalo, skad ci przyszlo do glowy, ze jestem katoliczka ?
Po drugie,nawet zakladajac, ze jestem i aneta rowniez, to nie nasmiewamy sie z wiary, tylko z ciebie i tobie podobnych
Jasne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
pozazycie napisał:
Lindemans napisał:
anetapolak napisał:

Mówiłam, że to kółko różańcowe z helenką - teraz jeszcze dawidek powinien się uaktywnić i mielibyśmy już pełnię szczęścia


Skoro juz optimus na temat boga wjechal, to nazwijmy tych troje "swieta rodzina" (albo trojca )





... Wy tzw. KATOLICZKI naśmiewacie się z własnego wyznania ? !!!

...nazwijmy tych troje "swieta rodzina" (albo trojca )


Mało Wam ubawu z tematu? z rodzin których temat dotyczy...?

Rzygacie na wszystko w tym nawet na swoje wyznanie, a później jak świnie do rzygowin wracacie ? jak fałszywe wyznawczynie, łuskacie z religii tylko to... co Wam odpowiada i nazywacie się wyznawczynie katolicyzmu?! .... MASAKRA ... KIM JESTEŚCIE !!![/quote]


Śmieciami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
pozazycie napisał:

[/quote]



... Wy tzw. KATOLICZKI naśmiewacie się z własnego wyznania ? !!!

...nazwijmy tych troje "swieta rodzina" (albo trojca )


Mało Wam ubawu z tematu? z rodzin których temat dotyczy...?

Rzygacie na wszystko w tym nawet na swoje wyznanie, a później jak świnie do rzygowin wracacie ? jak fałszywe wyznawczynie, łuskacie z religii tylko to... co Wam odpowiada i nazywacie się wyznawczynie katolicyzmu?! .... MASAKRA ... KIM JESTEŚCIE !!!
[/quote]

Jest moja ulubienica - Oczywisty blad falszywego zalozenia. Powiedz no belkotliwa istoto skad wydedukowalas zesmy katoliki, bo jak sobie przypominam nigdziem tego nie publikowal. Dla durnej glowy info zem jest od z gora 20 lat apostata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pozazycie napisał:... Wy tzw. KATOLICZKI
co Wam odpowiada i nazywacie się wyznawczynie katolicyzmu?! ....
MASAKRA ... KIM JESTEŚCIE !!!

Może są CHRZEŚCIJANAMI ... ?
---
Zapamiętaj iż jeszcze trochę a WSTYDEM będzie przyznać się do Katolicyzmu ...!!!
---
Katolicyzm jest Gorszym złem od DZISIEJSZEGO ISLAMU ...
---
Żaden Odłam Wiary , na Ziemi nie wyrządził tyle ZŁA , co Katolicyzm RZYMSKI z papieżami jako władcami ...
ŻADEN
Ba nawet i współcześnie są i tak przed Islamem Drugim odłamem który preferuje przemoc i poniżenie człowieka ...
A już kobiety w szczególności ...
Ech
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
tonnny napisał:


Śmieciami [/quote]

Przemek Drozd...Nurzajac sie w twoiej formie - Drozd, czy mozna gorzej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Po pierwsze, tepa strzalo, skad ci przyszlo do glowy, ze jestem katoliczka ?
Po drugie,nawet zakladajac, ze jestem i aneta rowniez, to nie nasmiewamy sie z wiary, tylko z ciebie i tobie podobnych
Jasne ?


Ja tam sie nasmiewam i z wiary. Jak sie nie nasmiewc z kogos, kto sam sie zapetlil w plodzeniu samego siebie - to na kilometr smierdzi schizofrenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
Osoby takie jak Lindemans,Gabryjel,optimus nie powinny nigdy mieć możliwości zarobku na komputer ,bo widać jakie są tego skutki ,niestety na granicy nikt nie robi selekcji


Cierpnę na myśl co by było, gdyby mogli posiadać samochód taki jak Rudkowski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok